Better Call Saul

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
11.716
Поени од реакции
6.654
До Ѕ06Е02 сум, серијава си гази. Се надевам топ е последнава сезона.
 

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
11.716
Поени од реакции
6.654
Леле не ми се верува како заврши Хауард омг :confused:. Во иста дупка со мафијаш. Не го заслужи ова во никој случај. Ме фати малце жал на крај :place: али феноменално смислено и изведено. Тоа е кога си играш со картелот, тогаш и невини страдаат.
Секоја чест за Гас, ризик ствара капитал :D. Уште 5 епизоди имам, викендов ќе ја догледам.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom