Barclays Premier League Season 2013 - 2014

Кој ќе ја освои Премиер Лигата?


  • Вкупно гласачи
    289
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.

Mojso

uneducated knob
Член од
14 септември 2009
Мислења
4.663
Поени од реакции
12.543

AL.

Член од
22 јануари 2009
Мислења
12.610
Поени од реакции
5.016
Ех Ливерпул,ливерпул...како ве слизнавме не ми се верува....и ве молам немојте повеќе со тоа следната е наша итн,не се резилете поарно...штом овајпат не освоивте наредната не се надевајте ич.Блиску бевте,но штета,немав ништо против да освоите,али тоа е.

Иначе тапа ми е вака Сити шампиони :tapp:
 

Mondonico

ВАР експерт
Член од
15 јануари 2013
Мислења
10.079
Поени од реакции
17.853
Во отсуство на Ширеа...

Голема штета му го расипавме славјето на Гигси, којзнае човекот помисли заедно со останатите милиони дека од играч се станува менаџер преку ноќ :icon_lol:

Нам ни е потребна уште една победа и слободно ќе може да си кулираме
 

AL.

Член од
22 јануари 2009
Мислења
12.610
Поени од реакции
5.016
И да ...ќе заборавев... Giggs Legend.:love:
 

RickyLFC9

Модератор
Член од
28 март 2012
Мислења
19.565
Поени од реакции
41.147
Ех Ливерпул,ливерпул...како ве слизнавме не ми се верува....и ве молам немојте повеќе со тоа следната е наша итн,не се резилете поарно...штом овајпат не освоивте наредната не се надевајте ич.Блиску бевте,но штета,немав ништо против да освоите,али тоа е.

Иначе тапа ми е вака Сити шампиони :tapp:
Заврши сезонава бе? Да бе, забораив дека од оваа 36 кола беа, што да праам ја неук :confused:
 
Член од
7 септември 2011
Мислења
3.539
Поени од реакции
4.782
Па само за тоа ги бидува да обезбедуваат место во ЛШ но квалификаци :icon_lol:. Како тргнала работава следна сезона незнам дали ќе го имаат тоа задоволство :свиркам:
 

AL.

Член од
22 јануари 2009
Мислења
12.610
Поени од реакции
5.016
Заврши сезонава бе? Да бе, забораив дека од оваа 36 кола беа, што да праам ја неук :confused:
Немој погрешно да ме сватиш,сериозно немав ништо против да освоите.

И дали сериозно мислиш дека Сити ќе кикнсе со Вила и со Вест Хем?
 

RickyLFC9

Модератор
Член од
28 март 2012
Мислења
19.565
Поени од реакции
41.147
Немој погрешно да ме сватиш,сериозно немав ништо против да освоите.

И дали сериозно мислиш дека Сити ќе кикнсе со Вила и со Вест Хем.
Не верувам, али никад не се знае што може да се деси. Ако Евертон дури и со малце непријателски настроени фанови играа 100% против Сити без никаква посебна причина, истото ваљда ќе го напраат и Вила и Вест Хем. Останува да се види само дали можат Сити да ги земат двете.
 

AL.

Член од
22 јануари 2009
Мислења
12.610
Поени од реакции
5.016
Не верувам, али никад не се знае што може да се деси. Ако Евертон дури и со малце непријателски настроени фанови играа 100% против Сити без никаква посебна причина, истото ваљда ќе го напраат и Вила и Вест Хем. Останува да се види само дали можат Сити да ги земат двете.
Во Вест Хем ги имате Керол и Даунинг. :D
 
Член од
2 јули 2010
Мислења
4.625
Поени од реакции
5.678
Ех Ливерпул,ливерпул...како ве слизнавме не ми се верува....и ве молам немојте повеќе со тоа следната е наша итн,не се резилете поарно...штом овајпат не освоивте наредната не се надевајте ич.Блиску бевте,но штета,немав ништо против да освоите,али тоа е.

Иначе тапа ми е вака Сити шампиони :tapp:
i so celzi da ne osvoi so ciganceto dogodina?
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom