Barclays Premier League Season 2011/2012

Кој ќе ја освои оваа година Премиер Лигата ???


  • Вкупно гласачи
    223
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.496
Овој Линдергард, горд или како и да се презива, 100 пати постабилен е од Де Геа. И верајтно исто толку пати и поефтин.
Го гледаше Де Геа против Ливерпул најново? Против Отелул средата? Ја истакнувам оваа утакмица со Ливерпул особено затоа што имаше повеќе удари кон голот. Нема везе, Линдегард е катастрофа со дистрибуцијата, Де Геа кај и да е ќе почне да асистира. Линдегард може го бива за истапување но во другото има уште да учи.
Неспоредливо е.
 
Член од
13 август 2009
Мислења
9.538
Поени од реакции
5.768
Го гледаше Де Геа против Ливерпул најново? Против Отелул средата? Ја истакнувам оваа утакмица со Ливерпул особено затоа што имаше повеќе удари кон голот. Нема везе, Линдегард е катастрофа со дистрибуцијата, Де Геа кај и да е ќе почне да асистира. Линдегард може го бива за истапување но во другото има уште да учи.
Неспоредливо е.
Не бе, онака, Јунајтед го гледам ко ќе можам, а сега баш сум слободен и онака, лежерно си коментирам ! :)))))))))))))
 

Бавча

идол на младите
Член од
25 декември 2007
Мислења
11.691
Поени од реакции
11.092
Какво е чуството да навиваш за Ливерпул 90 минути? :icon_mrgr:
Хахахахаха :icon_mrgr: бев убеден дека ќе ги згазат и се радував на парите, кои ми пропаднаа...али тоа е, да сме живи и здрави.
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
43.169
Поени од реакции
84.882
Arsenal se vrakaat.WBA se slab protivnik ama RVP igra vo super forma
 
В

Вори

Гостин
Не, али зато очекувам Блекбурн да земи некое бодче, денес ! :)))))))
Епа ништо од твоите очекувања,жалам.Иначе морам да ти кажам дека си многу лош прогнозер.Подобро да престанеш со твоите претпоставки,зошто џабе се бламираш.
 

stormspeaker

Бекрија
Член од
4 октомври 2008
Мислења
1.858
Поени од реакции
1.343
Ќе почнам да идам у црква, и зејтин ќе носам ако треба, само да почнеме да победуваме. :place:
 

Бавча

идол на младите
Член од
25 декември 2007
Мислења
11.691
Поени од реакции
11.092
Епа ништо од твоите очекувања,жалам.Иначе морам да ти кажам дека си многу лош прогнозер.Подобро да престанеш со твоите претпоставки,зошто џабе се бламираш.
Давор, ако и челзи ме заебеше (покрај ливерпул) ќе ве дигнев на клоци со се тренерот, жена му и децата :icon_mrgr:

ПС : Леле колку го мрзам денес ливерпул, тоа е нешто неверојатно (no hard feelings)
 
Член од
13 август 2009
Мислења
9.538
Поени од реакции
5.768
Епа ништо од твоите очекувања,жалам.Иначе морам да ти кажам дека си многу лош прогнозер.Подобро да престанеш со твоите претпоставки,зошто џабе се бламираш.
Ако беше доволно маж, ќе го напишеше ова пред 45 минути, а не по завршеток на меч.

Јас си се бламиран, не те бламирам тебе. Моја работа.
 
В

Вори

Гостин
Ако беше доволно маж, ќе го напишеше ова пред 45 минути, а не по завршеток на меч.

Јас си се бламиран, не те бламирам тебе. Моја работа.
Сакав,ама реков да не кенкам пред време.
Абе како и вие исто.Пред утакмица као глумевте фер навивачи,сироти,невини.После утакмица почнавте да постирате слики од Перси и остала компанија.(зборувам за Челзи-Арсенал утакмицата).

:pipi:
 

Факе

Highbury–the Home of Football
Член од
6 март 2010
Мислења
9.466
Поени од реакции
10.169
Сакав,ама реков да не кенкам пред време.
Абе како и вие исто.Пред утакмица као глумевте фер навивачи,сироти,невини.После утакмица почнавте да постирате слики од Перси и остала компанија.(зборувам за Челзи-Арсенал утакмицата).

:pipi:
Добар аватар :sneaky:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom