Barclays Premier League 2010/2011

Кој ќе биде шампион во сезоната 2010/11 во Barclays Premier League?


  • Вкупно гласачи
    472
Статус
Затворена за нови мислења.
G

Gray Foxx

Гостин
Светла точка во годинешниве избори. Главата тери не е во составот. Алелуја!
 

Kostic

Sadio smokve oko Tadz Mahala
Член од
31 јули 2009
Мислења
9.856
Поени од реакции
5.611
Светла точка во годинешниве избори. Главата тери не е во составот. Алелуја!
Се глеа дека имаш комплекси од Џон Тери... па ај јас да подбуцнам уште малце.:icon_bigg
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.479
Поени од реакции
42.832
Се глеа дека имаш комплекси од Џон Тери... па ај јас да подбуцнам уште малце.:icon_bigg
Јас се кладам оти секој навивач на Манчестер има комплекси од Тери..

Видеово не вика така
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.493
Our 12th man in Moscow :icon_lol:
 

Eric The King

Why always us!:)
Член од
21 април 2010
Мислења
3.297
Поени од реакции
1.245
Ние го обожаваме Џон Тери, ни донесе титула во ЛШ, зошто би имале комплекси :)
 

Факе

Highbury–the Home of Football
Член од
6 март 2010
Мислења
9.461
Поени од реакции
10.157
Манчестеровци,нешто ач ач Њукасл..ептен се забани оваа сезона маме им јаречу..
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.493
Манчестеровци,нешто ач ач Њукасл..ептен се забани оваа сезона маме им јаречу..
Епа кога ви кажува човек да не честитате пред време, вие се затрчавте на 5-6 наврати :wink:
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.278
Поени од реакции
17.958
Чичарито да го пратите кај Ди Мариа/Роналдо/Бускетс да зима часеви по глумење
 
Член од
25 јули 2010
Мислења
7.382
Поени од реакции
2.398
од сега пред натпревар ќе си слушаме чим била таква работата :pos2:
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.018
Поени од реакции
22.923
Чичарито да го пратите кај Ди Мариа/Роналдо/Бускетс да зима часеви по глумење
Го има Нани бе, што ќе се шета до Шпанија :icon_lol:

Чомбе, те молам не ме цитирај.
 

Eric The King

Why always us!:)
Член од
21 април 2010
Мислења
3.297
Поени од реакции
1.245
Чичарито да го пратите кај Ди Мариа/Роналдо/Бускетс да зима часеви по глумење
Се труди да глуми ама не го бива, мислам дека треба да се откаже во најбрзо можно време!
А БУскетс и Роналдо јас мислам дека секогаш ќе останат недопирливи за него :tv:

Акси те молам не ме цитирај
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.493
Абе ич не ви текиња...бее малери ви праиме :) :)
Тоа малери не малери не знам :) знам дека поради овој факт од кај вас највеќе го почитувам Carter и уште некој член, зошто вистински фан не честита додека и теоретските шанси не исчезнат :)
 

Gojak YNWA

Ракот на Хелси
Член од
12 јануари 2009
Мислења
1.946
Поени од реакции
866
Тоа малери не малери не знам :) знам дека поради овој факт од кај вас највеќе го почитувам Carter и уште некој член, зошто вистински фан не честита додека и теоретските шанси не исчезнат :)
Ја не би ви честитал и откако официјално ќе ја земете. Сигурно сум ти омилен :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom