Attack on Titan ( Shingeki no kyojin)

marinium

Even Cops Dial 911 -S.W.A.T !
Член од
5 мај 2013
Мислења
984
Поени од реакции
496
ја иам уште три...:giggle:
--- надополнето: 4 ноември 2013 во 22:45 ---
кажете ми ќе има втора сезона- така слушнав и дали знаете коа би требало да искочи ?
 
2

~2A

Гостин
ја иам уште три...:giggle:
--- надополнето: 4 ноември 2013 во 22:45 ---
кажете ми ќе има втора сезона- така слушнав и дали знаете коа би требало да искочи ?
Кај слушна за втора сезона?

-Нигде нема најави за втора сезона, барем јас не сум видел/прочитал.
 
2

~2A

Гостин
една другарка така ми спомна ?!
Нема најави за втора сезона, барем засега.
Јас поради таа причина почнав да ја читам мангата, и ја прочитав за 2-3 дена, иначе Ongoing е, и еднаш месечно излегува чаптер со по 35-40 страници.
 

marinium

Even Cops Dial 911 -S.W.A.T !
Член од
5 мај 2013
Мислења
984
Поени од реакции
496
Нема најави за втора сезона, барем засега.
Јас поради таа причина почнав да ја читам мангата, и ја прочитав за 2-3 дена, иначе Ongoing е, и еднаш месечно излегува чаптер со по 35-40 страници.
за мангата знам дека уште иде ја чита исто една друга другарка...:ROFLMAO:
 

marinium

Even Cops Dial 911 -S.W.A.T !
Член од
5 мај 2013
Мислења
984
Поени од реакции
496
го завршив уште пред 2 дена... и многу ми беше јако ..цело ,само што некако глупо ми заврши али ок еј сепак мислам дека е едно вредно аниме :S:P
 
2

~2A

Гостин
го завршив уште пред 2 дена... и многу ми беше јако ..цело ,само што некако глупо ми заврши али ок еј сепак мислам дека е едно вредно аниме :S:P
Кратени се сцени од последната епизода, во мангата можеш да прочиташ.
 

marinium

Even Cops Dial 911 -S.W.A.T !
Член од
5 мај 2013
Мислења
984
Поени од реакции
496
Кратени се сцени од последната епизода, во мангата можеш да прочиташ.
да ти кажам тоа мангата многу ми е глупо ...али ај дека е за снк да исчитам...каде да барам што како ???
 
2

~2A

Гостин
да ти кажам тоа мангата многу ми е глупо ...али ај дека е за снк да исчитам...каде да барам што како ???
Сега ќе ти дам директен линк, ќе ти дам линк директно од чаптерот на последната епизода, па ти одлучи дали отпочеток или оттука.


КЛИК
 

marinium

Even Cops Dial 911 -S.W.A.T !
Член од
5 мај 2013
Мислења
984
Поени од реакции
496
Сега ќе ти дам директен линк, ќе ти дам линк директно од чаптерот на последната епизода, па ти одлучи дали отпочеток или оттука.


КЛИК
ок фала :)
--- надополнето: 8 ноември 2013 во 00:28 ---
Сега ќе ти дам директен линк, ќе ти дам линк директно од чаптерот на последната епизода, па ти одлучи дали отпочеток или оттука.


КЛИК
уј...ова многу повише има бе и случувањето драстично продолжува и се образложува .многу чаптери...али сепак вреди до крај xD :D
 

TheQueen

Поларна мечка од цвет на цвет
Член од
26 ноември 2013
Мислења
584
Поени од реакции
791
Ја изгледав серијата. Според мене, одлична е.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom