Android TV

Cannon

Doctor
Член од
22 март 2009
Мислења
5.096
Поени од реакции
5.836
Пред малку го инсталирав на мобилен VAVOO не бара пари барем не за гледање телевизија.
И мене ми бара пари.
А пред два дена го инсталирав. Да знаев порано ќе го инсталирав.
Ништо ќе бараме друга апликација или страна за бесплатно тв

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.777
Поени од реакции
7.515
И мене ми бара пари.
А пред два дена го инсталирав. Да знаев порано ќе го инсталирав.
Ништо ќе бараме друга апликација или страна за бесплатно тв

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
Не знам како вас ви бара пари. Еве денес ја инсталирав на мобилен и си работи нормално фино убаво бесплатно.
 

Cannon

Doctor
Член од
22 март 2009
Мислења
5.096
Поени од реакции
5.836
Не знам како вас ви бара пари. Еве денес ја инсталирав на мобилен и си работи нормално фино убаво бесплатно.
Еве што вика


Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.777
Поени од реакции
7.515
Еве што вика


Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
Не знам зошто вака, најдобро оди на сајтот Apkpure и најди ја апликацијава таму имаш верзии и постари и најнови. Симни некоја верзија најдобро постара, и после преку USB сигурно знаеш како да инсталираш.
 

Cannon

Doctor
Член од
22 март 2009
Мислења
5.096
Поени од реакции
5.836
Не знам зошто вака, најдобро оди на сајтот Apkpure и најди ја апликацијава таму имаш верзии и постари и најнови. Симни некоја верзија најдобро постара, и после преку USB сигурно знаеш како да инсталираш.
Која верзија ја имаш инсталирано ти. На страната има 10 верзии ?

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.777
Поени од реакции
7.515
Која верзија ја имаш инсталирано ти. На страната има 10 верзии ?

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
Jaс ја имам таа што ја има на Google play а таа е најпоследната верзија . Јас ја инсталирав на мобилен, не сум пробал на телевизор.
 
Член од
14 октомври 2011
Мислења
108
Поени од реакции
42
Jaс ја имам таа што ја има на Google play а таа е најпоследната верзија . Јас ја инсталирав на мобилен, не сум пробал на телевизор.
Кога ќе ви побара пари, типкаш на тастатурата qwe и се отвара некое системско мени, стискаш backspace и готово ја отвора апликацијата, ова е пробано на андроид бокс со безжична тастура, на телефон не можам да типкам бидејки не ја вклучува тастурата :-(

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 
Член од
14 ноември 2014
Мислења
336
Поени од реакции
254
Дечки, некој да продава добар смарт тв бокс што се продава кај нас?
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.777
Поени од реакции
7.515
Дечки, некој да продава добар смарт тв бокс што се продава кај нас?
На Pazar3 има еден куп оглас

Доста се овие MXQ ама не сум користел ниеден за да ти пишам кој е добра.
 
Член од
14 ноември 2014
Мислења
336
Поени од реакции
254
На Pazar3 има еден куп оглас

Доста се овие MXQ ама не сум користел ниеден за да ти пишам кој е добра.
Друже пун е и фејсбук и пазар 3 со боксови купени од алиекспрес за 30 долари што ги продаваат за 60 евра демек со инсталирани програми, јаки муда. Прашувам за регулар продажба у продавница, некој да има искуство со тие што се продаваат и да препорача. ако не, знам и сам да си нарачам о али. не е проблем, само друго беше прашањето
 

Cannon

Doctor
Член од
22 март 2009
Мислења
5.096
Поени од реакции
5.836
Друже пун е и фејсбук и пазар 3 со боксови купени од алиекспрес за 30 долари што ги продаваат за 60 евра демек со инсталирани програми, јаки муда. Прашувам за регулар продажба у продавница, некој да има искуство со тие што се продаваат и да препорача. ако не, знам и сам да си нарачам о али. не е проблем, само друго беше прашањето
Јас имам од анхоч земено пред 2 год и сум задоволен многу. Т98 се вика боксот. Сега гледам има и уште појаки, даваат и гаранција и све

Sent from my SM-A405FN using Tapatalk
 

Kajgana Shop

На врв Bottom