Android Tv vs Smart Tv

Дискусија во форумот 'Наука и технологија' започната од zo4e, 25 декември 2018.

 1. krakrist

  krakrist

  Член од:
  11 февруари 2016
  Мислења:
  33
  Допаѓања:
  7
  Netflix can be installed on any system.Пред стануваше да се направи виртуелна кредитна картичка за Нетфликс,па гледав една година бесплатно.Сега некој да каже начин за продолжување на пробниот период ако знае :)
   

Сподели преку: