American Horror Story

Член од
17 октомври 2011
Мислења
13.790
Поени од реакции
33.593
можда ќе почнам да глеам
Немој. Не ти препорачувам. Или ако гледаш, гледај само некои сезони, ете: Murder House, Asylum, Coven, Roanoke, па и Freak Show. Немој Cult, Hotel и сегашнава, Apocalypse.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Идејава им ја разбирам и не е лоша, како што имаме ние верувања во наречници, самовили, глупости тие си имаат нивни глупости, вештерки, Халоувин итн. Не им ја разбирам само евтината обработка и глупата реализација.
 
Член од
17 октомври 2011
Мислења
13.790
Поени од реакции
33.593
Идејава им ја разбирам и не е лоша, како што имаме ние верувања во наречници, самовили, глупости тие си имаат нивни глупости, вештерки, Халоувин итн. Не им ја разбирам само евтината обработка и глупата реализација.
Точно. Повеќе е комично од што е страшно. А ветуваше многу, како и што ветува, секој почеток на сезона. И уште во трета епизода посеруваат се.
 
Член од
12 февруари 2014
Мислења
7.735
Поени од реакции
24.383
Овие ги поврзуваат сите сезони. Дали ова значи дека ја гледаме последната сезона?
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.700
Поени од реакции
27.627
Леле кој ќе гледаааааааа фак
 
Член од
12 февруари 2014
Мислења
7.735
Поени од реакции
24.383
Немој. Не ти препорачувам. Или ако гледаш, гледај само некои сезони, ете: Murder House, Asylum, Coven, Roanoke, па и Freak Show. Немој Cult, Hotel и сегашнава, Apocalypse.
Murder House по трет пат, по неа Coven по трет. Останатите што ги наброја се океј, ама малку тешки ми се за гледање, особенo asylum.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom