Alcatel OT-891 Soul

Член од
20 септември 2008
Мислења
12.745
Поени од реакции
9.872
Што мислите за телефонов дали вреди и далие добар ?
http://galerija.one.mk/product/3037/alcatel-ot-891-soul.html
Ја имам од таа серја ,мојот е ОТ 800 додуше, го имам скоро 2 години..и можам да ти кажам ТОП! перфектен е ..а го земав многу евтино.. за разлика од многу други Нокии и Соневци што сум ги имал,со овој ама баш ич поблеми... моја препорака земај го ;)
 

Apple

It's good to be good
Член од
11 октомври 2009
Мислења
3.037
Поени од реакции
1.291
Сум го видел онака за секој ден ОК е.Овој ти е како тој во ВИП ако го знаеш нема андроид ама има Wi Fi на него.Ова е со Андроид и па врши работа
 
D

Deleted member 19276

Гостин
Сум го видел онака за секој ден ОК е.Овој ти е како тој во ВИП ако го знаеш нема андроид ама има Wi Fi на него.Ова е со Андроид и па врши работа
Има и ГПС ова е за сестра ми ама она се мисли измеѓу овој и х8 јас ја убедувам за х8-цата али ќе видам дали ќе ја убедам не за друго да и го дадам мојот 5800 а она мене х8 хаха
 

Torte Mobile

Модератор
Член од
29 ноември 2007
Мислења
7.099
Поени од реакции
1.885
Има и ГПС ова е за сестра ми ама она се мисли измеѓу овој и х8 јас ја убедувам за х8-цата али ќе видам дали ќе ја убедам не за друго да и го дадам мојот 5800 а она мене х8 хаха
Нема зашто да се двоуми, алкателов нема вифи
 
Член од
2 јули 2010
Мислења
4.625
Поени од реакции
5.678
Има и ГПС ова е за сестра ми ама она се мисли измеѓу овој и х8 јас ја убедувам за х8-цата али ќе видам дали ќе ја убедам не за друго да и го дадам мојот 5800 а она мене х8 хаха
И ако купуваш веќе х8 подобро купи го од некоја мобилара кај што продаваат нови телефони отколку во One ќе те фати многу поевтино. :)
 
D

Deleted member 19276

Гостин
Нема зашто да се двоуми, алкателов нема вифи
Како нема има Untitled.png
--- надополнето: Sep 8, 2011 12:36 PM ---
И ако купуваш веќе х8 подобро купи го од некоја мобилара кај што продаваат нови телефони отколку во One ќе те фати многу поевтино. :)
Со новата понуда од ОНЕ ќе го земам изгледа ;)
 
Член од
6 февруари 2012
Мислења
2
Поени од реакции
1
Супер е го имам неколку дена, дали знае некој како да го активирам и деактивирам едге на овој телефон
 

Lajce

Не за сркање
Член од
19 април 2006
Мислења
997
Поени од реакции
116
Супер е го имам неколку дена, дали знае некој како да го активирам и деактивирам едге на овој телефон
Инсталирај од маркетот APN ON/OFF апликација и ке можеш да го уклучуваш или исклучуваш провајдерскиот нет кој се плаќа. :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom