Adobe Photoshop - совети, туториали, помош

  • Креатор на темата Acid
  • Време на започнување
Член од
26 октомври 2005
Мислења
71
Поени од реакции
3

dajdo

The OuTLaW
Член од
17 октомври 2005
Мислења
5.139
Поени од реакции
19
kajgana.com/forum
nba.com
launch.com (slusham muzika ovde)
xsao.net (isto muzika)
mail.yahoo.com
sport.com.mk
anttena5.com.mk
 
Член од
26 октомври 2005
Мислења
71
Поени од реакции
3
Auf_Mauf напиша:
http://www.kajgana.com
http://www.tocka.com.mk
http://ifun.ru
http://mail.yahoo.com
http://gmail.com
Едитирано од вардарче
Едитирано од вардарче
Едитирано од вардарче

Едит: Жалам морав да ги тргнам линковите до warez страните, такви се правилата.

Поздрав
Се извинувам за warez страните, мој пропуст, ќе внимавам повеќе во иднина.
 

Dimitarc

Мрчатор
Член од
30 јануари 2005
Мислења
2.639
Поени од реакции
19
кој ке ми стави пиво на сликава, под линукс сум, не можам


 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.185
Поени од реакции
34.416
Dimitarc напиша:
кој ке ми стави пиво на сликава, под линукс сум, не можам
Пффт, дај нешто потешко. :wink:Малку те исчешлав и ти ги спастрив веѓите, се надевам нема да ми замериш. :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom