Account-и...менување, продавање...

samunoske

unidentified specie
Член од
21 април 2007
Мислења
242
Поени од реакции
18
Момци и девојки моментално сум во легија на странци а имам акаунт wow mists of pandaria deluxe edition
ako ima nekoj(a) ozbilen igrac neka se jave, sloboden e da igra kolku mu e keif. oglasot e otvoren vo narednite 2 dena.(ma 9ti odam korzika a posle toa ne znam i ja)
 
Член од
10 февруари 2013
Мислења
1
Поени од реакции
0
Ако има некој што има Priest или Lock (да се барем 80 lvl) и да е алијанса заинтересиран за трампа. Јас имам Mage & DK 90 lvl (хорда). Прв сопственик на акаунтот сум. Акаунтот го имам од 2007 година. Со трампата следува и размена на SQ/SA , CD-keys & слика од лична карта.

нека пише тука или на mail sd1276@hotmail.com
 
Член од
15 февруари 2013
Мислења
4
Поени од реакции
0
Продавам акаунт со Mists of Pandaria со 2 - 90ки на Burning Legion aliance и 4 - 85 ки на Lightnings Blade horde. Акаунтот е платен до 22 мај 2013. На акаунтот има и Diablo 3.
 
Член од
9 ноември 2012
Мислења
5
Поени од реакции
0
Prodavam WoW akaunt so priest i rogue 90ki, paladin 88,shaman 85,monk 51, druid i mage 22 lvl(site se na tarren mill horda), 45 000 zlato u uste okolu 25 000 vo materijali ako ima zainteresirani pisete poraka da se dogovorime za cena.Akauntot nema gejm tajm.Pozdrav
 
Член од
6 мај 2013
Мислења
8
Поени од реакции
2
Продавам/менувам повеќе акаунти за неколку mmorpg игри:

World of Warcraft (Vanila+TBC+WTOLK+CATA+MOP)
Guildwars 1(Prophecies+ Factions+ Nightfall+ Eye of the North) + Guildwars 2 deluxe,
AION eu, RIFT+Storm Legion, Allods, Star Wars Knights of the Old Republic Online, DC Universe, Lord of the Rings online, Hellgate Global, Age of Conan Unchained. Сите акаунти се мои и јас сум прв сопственик.

За детали за ликови и предности, бонуси и слично на акаунтите од било која од овие игри - пратете ми приватна порака. ;-}
 
Член од
30 ноември 2011
Мислења
1.782
Поени од реакции
2.564
Nemozam da najdam ja nikako dremam cel den na toa giveaways na twitch niso :D
 

Ceci0

Captain
Член од
20 јануари 2011
Мислења
334
Поени од реакции
208
Како ви успева бе да добивате бета кејс.... ццц... Ајде нега излегува таа проклета игра веќе еднаш :d
 
Член од
2 октомври 2009
Мислења
958
Поени од реакции
238
ja dobiv 4 kluca 2 igram ja i drugar mi a 2 gi prodadov na Ebay po 35 dolari, inace deneska blizzard go registrirase novoto ime na novata ekspanzija za wow :
"Warlords of Draenor"
--- надополнето: 1 ноември 2013 во 22:46 ---
 1. makedonec
 2. davorceta
 3. Urosh92
 4. snorki
 5. ShyNe93
 6. Crni
 7. Ratjale89
 8. Maranelo
 9. Xtrodination
 10. Equilibrium
 11. Aca1902
 12. Moltenbre
 13. AcaHs
 14. Str3x
 15. BrollySumeragi
 16. dbrodski666
Gratz Makedonac !
Javi se za beta key

hahah dobiv uste 1 vecerva
 

ToXic_

Booyah!
Член од
19 март 2009
Мислења
275
Поени од реакции
196
Ако има некој бета кеј нека дава ...
 
Член од
20 јули 2011
Мислења
576
Поени од реакции
203
Сака некој да ми го шитне акаунтот? Ќе го купам ако има ПВП геар.
 
Член од
27 октомври 2009
Мислења
113
Поени од реакции
30
Приватен сервер ! :D
Случано ако сака некој да купи премиум акаунт на Молтен нека пише, има 3 карактери на Frostwolf.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom