Account-и...менување, продавање...

Член од
17 април 2008
Мислења
393
Поени од реакции
41
сакам да купам WoW account .. само да ја има МоП нека е и без херои ако треба .. или па некој со акаунт да ми даде на 2-3 дена да пробам како е на ритејл :) фала однапред
 
Член од
30 ноември 2011
Мислења
1.782
Поени од реакции
2.564
Продавам д3 акаунт и wow ја има во акаунтот до катаклизам пишете пп кој е заинтересиран :D
 
Член од
6 мај 2013
Мислења
8
Поени од реакции
2
Продавам/менувам World of Warcraft акаунт со MOP (цена по договор), ова се појаките ликови:

http://eu.battle.net/wow/en/character/the-maelstrom/Eldritch/simple


http://eu.battle.net/wow/en/character/aggramar/Badzho/simple


http://eu.battle.net/wow/en/character/aggramar/Eldrich/simple


http://eu.battle.net/wow/en/character/aggramar/Torao/simple


http://eu.battle.net/wow/en/character/aggramar/Ascalante/simple


P.S. Има уште точно месец дена gametime. Пратете ми приватна порака за дополнителни информации или ако сте заинтересирани.
:-}
 
Член од
5 октомври 2009
Мислења
74
Поени од реакции
7
Продавам акаунт со х3 левел 90. Мејџ,Прист и ДК. Има Hand of A'dal titula i slicno... цена 3000 денари.
 
Член од
20 јули 2011
Мислења
576
Поени од реакции
203
Изгледа дека е еден од милион души што нема да ја земат следната експанзија.
@babakata
Би ти го земал, али да имаше и warlock.
 
Член од
5 октомври 2009
Мислења
74
Поени од реакции
7
Член од
24 јануари 2011
Мислења
523
Поени од реакции
148
Moze ne e mestoto tuka ali najaktivno mi izgleda..
Imate li da mi predlozite nekoj siguren da kupam game card so gold ?
 

Ceci0

Captain
Член од
20 јануари 2011
Мислења
334
Поени од реакции
208
Moze ne e mestoto tuka ali najaktivno mi izgleda..
Imate li da mi predlozite nekoj siguren da kupam game card so gold ?
90% oд нив се скамери. А и не е дозволено од Близард. Ако дознаат некако мислам дека јадиш бан. И ти и тој што ти продал. Или таквите game time се купуваат со украдени картички и после наеднаш ти го снемува и гејм тајмот и голдот ти го нема, а не смееш да кажеш да не јадиш бан. Мислам дека вака одат тие работи
 
Член од
27 април 2011
Мислења
2.305
Поени од реакции
3.043
ИТНО продавам 2 gamecards со по 180 дена гејмтајм секоја за EU.

Цена: 1000 денари поефтино него да се купи нормално ( преку battle.net)


доказ за легитимност :
[/spoler]Контакт по ПП
 
Член од
27 април 2011
Мислења
2.305
Поени од реакции
3.043
ИТНО продавам 2 gamecards со по 180 дена гејмтајм секоја за EU.

Цена: 1000 денари поефтино него да се купи нормално ( преку battle.net)


доказ за легитимност :
[/spoler]Контакт по ПП
Bump

Попустот е зголемен за 1000 денари сега вкупниот попуст изнесува 2000 денари
 
Член од
3 август 2014
Мислења
6
Поени од реакции
1
некој да не продава акаунт на молтен со добар char на wotlk?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom