A1 Combo (мобилна, фиксна телефонија, интернет и телевизија)

Член од
3 септември 2014
Мислења
14
Поени од реакции
4
Имате проблеми денес со телевизијата? Кај мене или нема ништо или сецка цело време, не се гледа ништо.
Имавме вчера ови аматерите од Вип нема тв од 8.30 се до 00,45 можеби и повеке во ноќта последно кога видов не беа како што треба нон стоп прекинувањје повеке од 16часа,денесека добри се...Катастрофа...Немаше Битола,Велес,Прилеп од сигурни извори....
 

JB00F

DDoS
Член од
21 јануари 2014
Мислења
3.457
Поени од реакции
2.807
Имавме вчера ови аматерите од Вип нема тв од 8.30 се до 00,45 можеби и повеке во ноќта последно кога видов не беа како што треба нон стоп прекинувањје повеке од 16часа,денесека добри се...Катастрофа...Немаше Битола,Велес,Прилеп од сигурни извори....
Од централа е, така да нормално дека кај сите ќе има проблем.
 
Член од
28 март 2006
Мислења
17.734
Поени од реакции
12.165
нема тв сигнал. не знам дали е до нас или нема и кај другите
 
Член од
28 март 2006
Мислења
17.734
Поени од реакции
12.165
сега се јавив оти и другите комшии имале проблем. имале некој квар ѓорче, волково, влае.
 
Член од
5 март 2011
Мислења
844
Поени од реакции
825
Има ли начин да се меморира преводот да не го местам на секое поместување на програма..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom