Aşk ve Ceza - Љубов и казна

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
Син му сега што излезе од затвор на Ахмет Мора е закон:D..чоекот со Бора(кој му ги украде парите на Јасмин и на таа колешката) се најзакон во цела серија..тие да не се според мене нема да е интересна серијата иако се негативни личности:D..Бора е убедливо најак..тој ми изгледа најпаметен од сите:D..плус му го имаат погодено и ликот и синхронизираниот глас:D..ем ги украде сите ем пак ја лажи онаа сесетраму на Саваш дека ја сака..таа го одбиваше и сега го моли лол(како на филм)..

Јас си го замислувам ова вистинито за да ми биди интересно иначе ако мислиме дека тоа е само филм нема смисла да се гледа:D

Forza Bora..дај боже сите пари да му ги украдиш и на Балдар и на Мора фамилите:pos::pos:
 
Член од
25 јули 2010
Мислења
7.382
Поени од реакции
2.398
Иако не ја следам отпочеток серијава , т.е. , само ја гледам пред 20тина мин за Долина на волците :icon_lol:.
Ми се допаѓа серијава, мислам не е залудно трошење на време... Што знам интересни случки има, прееска го фатија овај Саваш (не е тој крив) , а онај Ахмет Моран толку ли е силен па со прачка да го швркаат ? :icon_lol:
 
Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.640
Поени од реакции
2.504
Иако не ја следам отпочеток серијава , т.е. , само ја гледам пред 20тина мин за Долина на волците :icon_lol:.
Ми се допаѓа серијава, мислам не е залудно трошење на време... Што знам интересни случки има, прееска го фатија овај Саваш (не е тој крив) , а онај Ахмет Моран толку ли е силен па со прачка да го швркаат ? :icon_lol:
За џабе не викаат од голем има поголем.;)
 
Член од
22 април 2011
Мислења
323
Поени од реакции
105
Серијава е гледам од почеток и многу ми се допадна не е некоја како другите серии досадни што везден само едно те исто вртат важно некаде 2-3 месеци ќе ја гледаме оваа серија која од денеска ја заминува половината и скоро сега доаѓаат најбитните работи во неа драстични моменти следат за моранови за балдарови за јасмин исто така секоја епизода од денеска па до крај ќе биде напната и возбудлива гледајте ја... таа е гледам и другата после неа :)...
 

Johnny B

Психопат
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.111
Поени од реакции
9.709
Офтопик: Оти бе за Езел нема тема? :icon_lol:
 

Johnny B

Психопат
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.111
Поени од реакции
9.709
Нема некој запален по таа серија, и мене не ми се бендиса неш :icon_lol:
Прикaзната е ок ама на крај можи да заврши глупаво осеќам. Папучарски........ само ајде да не бегаме офтопик ;)
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
Каков филм во глата му има направено Јавуз на Мустафа:pos:...како што гледам тој би ттребало да го убие Ахмет Моран..а и плус сигурен сум дека ова Јавуз е таен агент и соработува со полицијата...и за онај партнерот на Саваш во компанијата Лара што му е ќерка..и тој ми изгледа сумлив.....
 
Член од
25 јули 2010
Мислења
7.382
Поени од реакции
2.398
Каков филм во глата му има направено Јавуз на Мустафа:pos:...како што гледам тој би ттребало да го убие Ахмет Моран..а и плус сигурен сум дека ова Јавуз е таен агент и соработува со полицијата...и за онај партнерот на Саваш во компанијата Лара што му е ќерка..и тој ми изгледа сумлив.....
То е море мало детиште , манга по училиштата и вака поголем малце да го подземи и му го мати умот :pos:
Најмногу во серијава ме иритира ЈАСМИН!
Иначе вреди да се гледа серијава добра е ... (y)
Јавуз најфаца е во филмов мудро го изигрува секој потег , арно и рече на сестра му,еден чекор правиш, а веќе ти се смилсени другите 3 однапред :cool:
 
Член од
18 април 2010
Мислења
2.641
Поени од реакции
3.535
Некој ако ги бутне Јасмин и мајките на Јасмин и Саваш од тој мостот на Босфор, ќе ја гледам серијата.:pipi:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom