Aşk ve Ceza - Љубов и казна

Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.640
Поени од реакции
2.504
Епа тоа беше кажано во една епизода од серијава. Не ја гледав серијава, ама моиве по дома што ја гледаа и цимерикиве додека ја гледаа слушав на моменти нешто.
Сихронизацијава беше трагедија во боја, ептен глупави преводи имаа, најглупавиот е тој горе што ти го напишав.
Не знам и не ме интересира тоа, како и сегде мора да има некој пропуст по некој небитен глас што се повторува и слично битно на поглавните им беа 200% погодени.;)
 
M

Moon Child

Гостин
Поглупа серија АМИН. Дури и Шехерезад имаше некаква поента. Ма какви, дури и сите шпански серии имаат некаква поента. Ја гледав на почетокот, ветувачки почна, современ живот, Јасмин облечена во убави алишта, убави куќи, мислам се гледаше дека има солиден буџет серијава. После тоа ја отупија, со секое појавување на Јасмин ме фаќаше пролив, со тие лигавешниците, би убил за влакно од твојата коса:tapp: . И на крај, врв ми беше тоа што ја најдоа пази, швалерката на мажот од бабето, и и се извинуваа? Значи никаков сенс и допир со реалноста да се немало. Замислете некоја му се пикнала на татко ви в кревет, затруднела, така речено семејството ќе ви го уништела, и вие по Х години идете да и се извините. За што бре? Зашто татко ви не ја оженил? Крајно глупа серија. Одвратно глупа. Зажалив што ја гледав на почетокот и сум губела време со неа. Негде од средината не ја гледав, т.е. додека Саваш воскресе, ама баба правеше маратон за викенди, па покрај неа ако зачуев нешто имав поим што се дешавало:tapp:
 
Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.640
Поени од реакции
2.504
^ Доби на крајот работи шо ја направија досадна на крајот ама пак вшпечатокот беше одличен, со самото тоа што се работеше за традиција го прави реален, ма да тоа на крај со швалерката не беше потребно. Ниеден филм ако гледаш така не е реален, да не е пореален Езел? Тоа е, сепак буџет одличен и супер беше.
п.с Бора ми останува омилен.:D
 
M

Moon Child

Гостин
^ Доби на крајот работи шо ја направија досадна на крајот ама пак вшпечатокот беше одличен, со самото тоа што се работеше за традиција го прави реален, ма да тоа на крај со швалерката не беше потребно. Ниеден филм ако гледаш така не е реален, да не е пореален Езел? Тоа е, сепак буџет одличен и супер беше.
п.с Бора ми останува омилен.:D
Подобро ќе гледам нереален филм со некаква акција во него, од него ли да гледам 150 факинг епизоди како Саваш и кажува на Јасмин дека би умрел за влакно од нејзината коса. Мислам, одвратно е од што е глупо. Цела серија еден реален и сериозен муабет не направија, само лигавешници. Па и на крај им текна брат да му измислат :tapp:
 
Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.640
Поени од реакции
2.504
Подобро ќе гледам нереален филм со некаква акција во него, од него ли да гледам 150 факинг епизоди како Саваш и кажува на Јасмин дека би умрел за влакно од нејзината коса. Мислам, одвратно е од што е глупо. Цела серија еден реален и сериозен муабет не направија, само лигавешници. Па и на крај им текна брат да му измислат :tapp:
Јбг друг памет имаш.:D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom