Aşk ve Ceza - Љубов и казна

Член од
25 јули 2010
Мислења
7.382
Поени од реакции
2.398
Лелеее овај Мустафааа колку е будалаааааа, ама за ова е крив онај син му на Ахмет , Јавус! Тој му ја наполни глата да се однесува како АГА .... :tapp:
 
Член од
22 април 2011
Мислења
323
Поени од реакции
105
Па не е будала сам Јавус да си го убие татко му кога може друг да го насамари и да го убие, а тој испадна Мустафа само следните епизоди сега малку ќе бидат ептен тешки со ситуациите што ќе следат...
 
D

dbt

Гостин
Дајте пишете на ПП кај можи да се гледа/спушти сријава, ептен го тупат со реклами.
 

Huzzy Gurl

Animal Lover
Член од
14 септември 2008
Мислења
307
Поени од реакции
128
Не знам за вас ама мислам, овој Саваш... Има нешто во него и неговиот поглед што го прави посебен :love:
 
Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.640
Поени од реакции
2.504
Дефинитивно од утре филмов го достигна врвов, секоја чест, премногу мистериозни улоги и несфатливи работи.Од утре ќе биде пекол...:cuc:
 
Член од
10 август 2011
Мислења
2.371
Поени од реакции
1.281
Јако јако јако јако јако....Сега дури следува најинтересното.Многу мистериозни улоги шо вика другаров.А колку епизоди има?Сега е 71-ва...
 
Член од
22 април 2011
Мислења
323
Поени од реакции
105
Многу интересни случки како пример со Пала ;) кутриот го заведе онаа Џејда... онај Бора несака деца си ги собрал парталите и избега, но си има друга за лажење па така се вади со други муабети... Ваков да ни ја води државава сите ќе не прати в планина овци да пасиме...
 
Член од
10 август 2011
Мислења
2.371
Поени од реакции
1.281
Барааанн, ајде брзо во својата соба, ајде марш марш!

Ова ми беше најјако :pos:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom