92 американски филмски награди (Оскари 2019)

Вашиот фаворит?


  • Вкупно гласачи
    70
  • Гласањето е завршено на .
Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.124
Поени од реакции
15.950
Акањето по Шаламе ми е исто ко на времето кога тинејџерките се палеа на вампирот од Твајлајт, т.е мене бар ми е нејасно, кога ете науката ме демантира и Роберт бил уствари најзгодниот во Холивуд. Дај да земам да избришам наочарите, може ќе укапирам кај е лепотата во нив.
Ко црева ми се двајцата, може да беа поатрактивни во физикус тоа ќе беше бареееем малце симпатично, али вака ги доживувам ко скроз млитави и закочени.

Хенри од друга страна не треба да постои во иста категорија со обичните смртници. Додајте ме ако решите за фан клубот.
 

Natan 3.0

Bitch Божји
Член од
17 февруари 2019
Мислења
1.598
Поени од реакции
5.064
Акањето по Шаламе ми е исто ко на времето кога тинејџерките се палеа на вампирот од Твајлајт, т.е мене бар ми е нејасно, кога ете науката ме демантира и Роберт бил уствари најзгодниот во Холивуд. Дај да земам да избришам наочарите, може ќе укапирам кај е лепотата во нив.
Ко црева ми се двајцата, може да беа поатрактивни во физикус тоа ќе беше бареееем малце симпатично, али вака ги доживувам ко скроз млитави и закочени.

Хенри од друга страна не треба да постои во иста категорија со обичните смртници. Додајте ме ако решите за фан клубот.
Ако видиш какви креатури искачаат кога наукава ќе проба да исконструира идеално машко/женско лице според тој златен пресек, ќе се згрозиш. Петинсон, ај ќе се обидам поблаго да се изразам е така, благо фацијално предизвикан. За Шаламеј зборевме повеќе во контекст на шарм, а не физикус. Хенри е отелотворение на грчко божество, а и Елба ми е скроз ок. Хахах, за фан-клубов сме на пендинг... :D
 

Natan 3.0

Bitch Божји
Член од
17 февруари 2019
Мислења
1.598
Поени од реакции
5.064
Што зборите, патинсон има класична бетменска фаца
Може да му донесе одреден еџ на ликот и тоа што викаш, сигурно нема да биде полош од дебаклот на Афлек.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom