8 Ball Pool Multiplayer

Член од
30 август 2009
Мислења
262
Поени од реакции
78
Епа ајде да почнаме да се пријавуваме за турниров , прво да видиме колку ќе се собериме па потоа ќе го одредиме форматот дали ќе биде нокаут фаза ( кој губи отпаѓа) или ќе напраиме нешто групи 2-ца одат понатаму 2 -ца отпаѓат :)

1.Pazzo Pazzini
2.Samurai Jack
3.qazwsxedc

копирајта ја листава за тие што ќе се пријавувате :) за почеток едно мини-турнирче не е лошо да направиме , за понатаму ако има повеќе заинтересираност ќе ја лагаме ;) Позз
 

Samurai Jack

Penspinner
Член од
15 април 2012
Мислења
3.659
Поени од реакции
8.658
Да се собереме 8 играчи и може да се направи турнирче, кој губи отпаѓа. Ова колку за почеток, понатаму ако има повеќе заинтересирани можеме да направиме нешто појако. :)
 

Пепи

barca en el corazon !
Член од
2 јуни 2008
Мислења
4.362
Поени од реакции
230
Ајде и јас ќе играм :)
 

Samurai Jack

Penspinner
Член од
15 април 2012
Мислења
3.659
Поени од реакции
8.658
абе врие од хакери (n)
Џабе има, не дека читот не помага, он помага ама само при внесување на биле, а кога треба да се стават фалци, да се разбие игра тоа тешко дека ќе ти помогне. :)
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
9.849
Поени од реакции
10.444
Џабе има, не дека читот не помага, он помага ама само при внесување на биле, а кога треба да се стават фалци, да се разбие игра тоа тешко дека ќе ти помогне. :)
другарче има хак кој оди вака...
кликаш за да почнеш игра па преку Cheat Engine стопираш се замрзнува играта, чекаш од 23-25сек(обавезно за ова ти треба тајмер) и ја пушташ играта се отвара таблата и толку противникот го нема а ти си победил.
јебеш разбивања и такви курци палци!
--- надополнето: 21 јули 2013 во 10:09 ---
а исто има финти и за разбивање, па со паметно играње и планирање ке ти зеам партија без топка да втераш :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom