8 Ball Pool Multiplayer

Goxyto

#FinoAllaFine
Член од
31 јануари 2010
Мислења
2.589
Поени од реакции
2.534
Некој за едночасовен плес?
 

hEnDo

すべてのメンバーを尊重する
Член од
17 април 2012
Мислења
2.541
Поени од реакции
4.767
Повелете MkD_uTd
 

hEnDo

すべてのメンバーを尊重する
Член од
17 април 2012
Мислења
2.541
Поени од реакции
4.767
malku e tapa igrava

Зашто бе така???Супер игриче за тепање досада на почетокот и мене ми беше тапа зашто губев од секој втор али еве веќе една година ако не и повеќе играм 3-4 партии дневно таманка,порано само 1vs1 можеше да се игра и штеки да се купуваат само сега можеш и масата да си правиш,платна да купуваш турнири да играш само едно нешто не ми се свиѓа што бираш во која рупа ке ја играш црната(а порано беше и уште полесно црната во која сакаш рупа можеш да ја ставиш(n)) мислам дека поинтересно ке биде црната да ја играш во таа рупа кај што си ја ставил последната топка:D
 

Goxyto

#FinoAllaFine
Член од
31 јануари 2010
Мислења
2.589
Поени од реакции
2.534
Пингајте море хеј. Немам пари, а игра ми се.

goxymaxy - праќајте такво, он сум. :D
 

Goxyto

#FinoAllaFine
Член од
31 јануари 2010
Мислења
2.589
Поени од реакции
2.534
You wanna dance? До 20 кој прв стаса? :D

Ајде.
--- надополнето: 5 септември 2013 во 13:18 ---
НЕ ИГРАИТЕ СО САМУРАИ JACK! ЌЕ ВИ ГИ ИСКРШИ СТАПОВИТЕ!

Него, договорот беше до 20 добиени. Али бидејки избегав џоа циган 3-0 службено за тебе, така? :cool:
 

Samurai Jack

Penspinner
Член од
15 април 2012
Мислења
3.659
Поени од реакции
8.658
Ајде кој е за да мавнеме некоја партија на брза рака а? :)
 
Член од
29 јануари 2012
Мислења
2.172
Поени од реакции
3.719
како бе да селектирам дупка во москва na последната топка :)
 
Последно уредено:
Член од
21 мај 2012
Мислења
27
Поени од реакции
4
dali znae nekoj kako da soberes pari u 8ball....imam samo 2k .....ako moze nekoj da pomogne ili ako igral porano a ima pari ...neka vrati ..... :D
 

OMG!!

Пилот
Член од
27 февруари 2017
Мислења
2.720
Поени од реакции
2.478
Леле срце ми застана... Чепкав нешто вчера у тоа Миниклипот за да сменам аватар и направив лог аут, и пак си се лог ин-нав преку Фејсбук и се си беше нормално. Сеа пробувам да се пуштам да поиграм малце пред спиење ми дава 1ви левел... Пробав пак лог аут, логин, пак 1 левел, пуштам исклучувам Фејсбук пак нејќе земав ја пуштив играта преку Фејсбук и фала Богу пак ми е 26 левел. Да се напијам шеќер и вода и легнувам, овака се немам исплашено со години :toe:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom