„За 48 часа косовските специјалци ќе тргнат во етничко чистење!“

Член од
27 април 2011
Мислења
2.308
Поени од реакции
3.064
Услови за пријавување во косовските специјални единици :

1. Да те имаат промашено 2 до 3 куршуми дур си бил во ров во 2001 во Македонија
2. Да имаш направено БАРЕМ ЕДНО дете со употреба на инцест
3. Да бидеш висок под 160 cm
4. Да го имаш дркано на командант Вентили
5. Барем 10 пати да имаш свршено со употреба на членот под број 4.
6. Да знаеш да пукаш калаш во воздух ( барем еден шаржер со употреба на една рака )
7. Да имаш бодено каур ( со употреба на 30 твои луѓе ) И каурот ДОПОЛНИТЕЛНО да биде со возраст ПОД 18 ГОДИНИ...БЕЗ ПРИДРУЖБА НА ДРУГИ ЛИЦА.



ДОбродојде во специјалните сили на Косово ако го испунуеш ова
 

Andrew

ќ
Член од
27 октомври 2011
Мислења
5.832
Поени од реакции
15.261
Србите во Косово треба да закачат свинско месо на прозорите и вратите и нема специјалец да припаре. Успева со вампири ова колку што знам, со лук.
.
--- надополнето: 7 април 2013 во 09:50 ---
Услови за пријавување во косовските специјални единици :

1. Да те имаат промашено 2 до 3 куршуми дур си бил во ров во 2001 во Македонија
2. Да имаш направено БАРЕМ ЕДНО дете со употреба на инцест
3. Да бидеш висок под 160 cm
4. Да го имаш дркано на командант Вентили
5. Барем 10 пати да имаш свршено со употреба на членот под број 4.
6. Да знаеш да пукаш калаш во воздух ( барем еден шаржер со употреба на една рака )
7. Да имаш бодено каур ( со употреба на 30 твои луѓе ) И каурот ДОПОЛНИТЕЛНО да биде со возраст ПОД 18 ГОДИНИ...БЕЗ ПРИДРУЖБА НА ДРУГИ ЛИЦА.



ДОбродојде во специјалните сили на Косово ако го испунуеш ова
бонус
*На пријавата за специјалец се носи тепсија бакљава.
 
Член од
6 ноември 2012
Мислења
26
Поени од реакции
11
Dobro se zaebavate bash interesno mi e.. samo edno neshto da ve prasam kaj bea albanicite pred 15 godini vo balkanot a kaj se sea i kaj ke bidat?
Nasiot proekt se realizira decki sakate ili ne..

Peace out hahahahahaha
 

Kadaif

M.D.
Член од
21 јануари 2008
Мислења
6.367
Поени од реакции
7.448
Dobro se zaebavate bash interesno mi e.. samo edno neshto da ve prasam kaj bea albanicite pred 15 godini vo balkanot a kaj se sea i kaj ke bidat?
Nasiot proekt se realizira decki sakate ili ne..

Peace out hahahahahaha
Како што се реализира, еден ден ќе се одреализира ;)
 
Член од
6 ноември 2012
Мислења
26
Поени од реакции
11
Vie ne go realiziravte problemot so imeto ( FYROM - sea i ustavnoto ke go smenite ), so crkvata, so znameto, so identitetot - ovie se osnovni neshta za normalna drzhava

A zboruvate za Kosovo dali treba da pravat dete so incest itk? Zal mi e za vas iskreno :)
 
Член од
11 октомври 2010
Мислења
1.942
Поени од реакции
1.750
Vie ne go realiziravte problemot so imeto ( FYROM - sea i ustavnoto ke go smenite ), so crkvata, so znameto, so identitetot - ovie se osnovni neshta za normalna drzhava

A zboruvate za Kosovo dali treba da pravat dete so incest itk? Zal mi e za vas iskreno :)
И мене ми е жал за вас. Ај сеа оди реализирај планови.

Сфашта.
 
Член од
4 април 2006
Мислења
9.179
Поени од реакции
3.072
Ајде нека биде вистина ова .... Србија во последниве години има одличен напредок со модернизирање на армијата




laki transportni avion an-2td, skolsko-borbeni avion ''galeb'' g- 2
skolsko-borbrni avion ''galeb g-4, lovacki avion mig-21 ,lovacki avion mig-29 ,lovac bombarder ''orao'' , putnicki avion jak 40 ,utva 75 , helihopter ca-341x/ca 42l ''gazela''
transportni helihopter mil mi-8/mi-17, raketni sistem pvo kub-m, raketni sistem pvo s-125m nava-m, radarski sistem c-600 ,osmatracki radar an/tps-70 ,
lanser raketa samohodni visecevni m77 ''oganj'', lanser raketa samohodni cetvorocevni m87 ''orkan'' , top haubica m84 152mm ''nora'' , top130mm m-46 ,haubica 122mm d30, borbeno oklopno vozilo m86, oklopni autobomil bdrim-2, tenk m84/84a , borbeno vozilo pesadije m80, protivoklopni lansirni komplet 9k111 ''fagot'' , protivoklopna vodjena raketa ''matuljka'' , rucni bacac rak. 90mm m79 ''osa'' , rucni bacac rak. 64mm m80 ''zolja'', protivavionski top 40mml/70 bofors, laki prenosni raketni sistem pvo igla, rak.sist. strela -10m, rak.sist. strela-1m, laki prenosni rak. sist. pvo strela -2m, automacki bacac granata 30mm m93, autom .puska m70 , aito. pistolj m70 , autom. pistolj m84 skorpion , minobacac m74, minobacac m75, puskomitraljez m72 , mitraljez m84, puskomitraljez m72, pistolj c399, snajperska puska m93, snaj.pusk. m76. snaj.puska m91
--- надополнето: 7 април 2013 во 11:14 ---
Еве ви одговор од Српска страна

  • PRVI ZAHTEV: Vratite se u okvire Ustava Srbije i Rezolucije 1244, zaustavite pravljenje granice sa Kosovom i Metohijom i priznanje tzv. nezavisnosti Kosova
  • DRUGI ZAHTEV: Odbacite ucene iz Evropske Unije i opredelite se za odbranu Kosova i Metohije u sastavu Srbije
  • TREĆI ZAHTEV: Predložite povratak razgovora o statusu Kosova i Metohije u Savet bezbednosti Ujedinjenih nacija
  • ČETVRTI ZAHTEV: Zatražite povratak ruskog vojnog kontigenta na Kosovo i Metohiju radi bezbednosti srpskog naroda
http://www.vestinet.rs/aktuelno/poruka-sa-trga-republike-ko-ne-slusa-narod-slusace-oluju
 

GhostLeader

ONE OVER ALL
Член од
20 април 2010
Мислења
2.473
Поени од реакции
643
Не ми е јасно,што се радуваш ти на тоа дали Србија има модерно или праисториско оружје? Србин си?
 
Член од
4 април 2006
Мислења
9.179
Поени од реакции
3.072
Не ми е јасно,што се радуваш ти на тоа дали Србија има модерно или праисториско оружје ? Србин си ?
Што мислиш ти само Албанци,македонци и бугари сте овде ?

За првото прашање - Се радувам на моќната Српска армија и ако се бранат Србите со таа армија ќе се бранат а за второто прашање

 

GhostLeader

ONE OVER ALL
Член од
20 април 2010
Мислења
2.473
Поени од реакции
643
Аха.. . добро де не се напнувај одма,ама нешто ја нема Русија да се дигне за вас како што се дигаше за Сирија, јас вака како Македонец и од страна може да кажам дека во вашата си историја кога ви е најтешко тогаш ве остава сами, како и сега а кога тоа ќе пројде, ви праќа хуманитарна помош на територијата која ќе ја изгубите. Искрено МНОГУ ЛИЦЕМЕРНО од нивна страна.
 

M.O.P.

Niggaz were born to kill
Член од
27 јануари 2012
Мислења
1.435
Поени од реакции
1.302
ај баш да видиме у вторник дали ке има нешто ке почекаме
--- надополнето: 7 април 2013 во 11:32 ---
Vie ne go realiziravte problemot so imeto ( FYROM - sea i ustavnoto ke go smenite ), so crkvata, so znameto, so identitetot - ovie se osnovni neshta za normalna drzhava

A zboruvate za Kosovo dali treba da pravat dete so incest itk? Zal mi e za vas iskreno :)
како ке го реализирате со вашите специјалци ли ?
 
Член од
4 април 2006
Мислења
9.179
Поени од реакции
3.072
Аха.. . добро де не се напнувај одма,ама нешто ја нема Русија да се дигне за вас како што се дигаше за Сирија,јас вака како МАКЕДОНЕЦ и од страна може да кажам дека во вашата си историја кога ви е најтешко тогаш ве остава сами,како и сега а кога тоа ќе пројде,ви праќа хуманитарна помош на територијата која ќе ја изгубите.Искрено МНОГУ ЛИЦЕМЕРНО од нивна страна :D
Оф леле колку си во заблуда бе дечко .... Русите ни даваа и ќе ни даваат најмодерно оружје и најповолни кредити .... навистина лицемерно од нивна страна ;)

Србија доби кредит од Русија


Русија ќе и' обезбеди на Србија кредит од 800 милиони долари
 

Kajgana Shop

На врв Bottom