„Аpple“ ќе се „отворат“ на 11-ти јуни

deXterche

тадаммм
Член од
12 февруари 2006
Мислења
4.920
Поени од реакции
941
Најверојатно ќе го претстават Macbook Pro Retina и iTV за iPhone 5 тешко пошо нема 6 месеци кај што излезе 4S и е доста успешно продаван.

Ништо чудно да најават iOS 6, читам дека ќе сменат "личен опис" кај него ама останува да видиме за некој ден.
 

Џои

КИНЕКТиран
Член од
1 февруари 2007
Мислења
8.406
Поени од реакции
2.076
Се надевам дека ќе направат поголема промена на iOS 6. Но што и како останува да видиме
 
Член од
28 мај 2008
Мислења
3.231
Поени од реакции
4.103
Јас чекам нов iPod Touch, две години нема нов модел излезено.
 

Џои

КИНЕКТиран
Член од
1 февруари 2007
Мислења
8.406
Поени од реакции
2.076
Ај бе ќе отвори некој тема iOS 6 или не.

Ми се допаќа што ги мафнаа на google maps.
 

Steam.

wat
Член од
1 октомври 2008
Мислења
1.462
Поени од реакции
624

Kajgana Shop

На врв Bottom