еротска масажа

Член од
2 март 2016
Мислења
481
Поени од реакции
468
Zdravo
Dali ima nekoj broj od nekoja sto dava erotski masazi(seks)
Не знам дали сексот влегува во еротска масажа, затоа што ќе се викаше секс масажа :icon_lol:
Еротска масажа ти е нешто како персонализиран стриптиз (да не објаснувам знаете на што мислам, само без секс) :)
Автоматски споено мислење:

Zdravo
Dali ima nekoj broj od nekoja sto dava erotski masazi(seks)
Не знам дали сексот влегува во еротска масажа, затоа што ќе се викаше секс масажа :icon_lol:
Еротска масажа ти е нешто како персонализиран стриптиз (да не објаснувам знаете на што мислам, само без секс) :)
 

macko i

Локален шериф
Член од
8 јуни 2011
Мислења
2.723
Поени од реакции
1.481
Zdravo
Dali ima nekoj broj od nekoja sto dava erotski masazi(seks)
Валијант имаш дозволено е само да ја фаќаш за цицки те масира дур не свршиш ,Никол ( две баби се не оди ),Студио С исто немаш секс. Ако некој друг има инфо нека сподели.
 
Член од
25 декември 2021
Мислења
1
Поени од реакции
8
Валијант имаш дозволено е само да ја фаќаш за цицки те масира дур не свршиш ,Никол ( две баби се не оди ),Студио С исто немаш секс. Ако некој друг има инфо нека сподели.
Dobri se maserkite vo studio s?
 
Член од
16 јануари 2021
Мислења
377
Поени од реакции
1.104
Ајде нека се понуди некоја имам опрема за масирање ќе ја измасирам преубаво вистинско уживање
 
Член од
14 септември 2023
Мислења
5
Поени од реакции
16
Сакам да се опуштам реално многу тежок и напорен период имам. Ми треба добро освежување, дали има во Скопје и во др градови Еротска масажа знам има страна валијант секс шоп мк, но незнам што точно се прави. Доколку е само допир, дали има HAPPY ENDING ? Македонија е чудесна земја, се че најдеш неможеш курва да најдеш да платиш за една вечер. Незнам зашо така. Дајте ако знаете некој броеви од млади КУРВИ у мк кои ннормално си работат за пари да ги контактирам.. Сериозно имам потреба од секс и опуштање, не личи на 21 година да го мавам цела вечер и ништо од реалност. Затоа ве молам за совети.
 

macko i

Локален шериф
Член од
8 јуни 2011
Мислења
2.723
Поени од реакции
1.481
Сакам да се опуштам реално многу тежок и напорен период имам. Ми треба добро освежување, дали има во Скопје и во др градови Еротска масажа знам има страна валијант секс шоп мк, но незнам што точно се прави. Доколку е само допир, дали има HAPPY ENDING ? Македонија е чудесна земја, се че најдеш неможеш курва да најдеш да платиш за една вечер. Незнам зашо така. Дајте ако знаете некој броеви од млади КУРВИ у мк кои ннормално си работат за пари да ги контактирам.. Сериозно имам потреба од секс и опуштање, не личи на 21 година да го мавам цела вечер и ништо од реалност. Затоа ве молам за совети.
Валијант кошта 4 бона трае нецели 20 мин , може да ја допираш за цицки и ти го дрка тоа е тоа не вреди ни денар. Други се кријат и многу тешко е да се најде. За курви имаш веб сајт cityoflove од 100 еур нагоре
 

Flikson

Провинцијалец
Член од
27 декември 2012
Мислења
912
Поени од реакции
2.557
фати си женска... и готово за беспари ќе те масира. :вонзем:
Автоматски споено мислење:

Ја отворив странава чисто ме занимаше... тие треба да ти платат а не ти да платиш... :гомце::гомце::гомце:
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.612
Поени од реакции
11.155
фати си женска... и готово за беспари ќе те масира. :вонзем:
Автоматски споено мислење:

Ја отворив странава чисто ме занимаше... тие треба да ти платат а не ти да платиш... :гомце::гомце::гомце:
Додека да стигне до масажата со женската сума пари ќе потроши по неа :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom