еротска масажа

Член од
10 мај 2022
Мислења
373
Поени од реакции
1.196
Зашто давате пари за курви што пола Македонија ги имаат ебено, курветините веќе и клиторисот незнаат каде да го бараат.
Дојдете излезете со чичо на некое култно градско место да ве научи чичо како се ловат мачиња.
 
Член од
22 декември 2023
Мислења
210
Поени од реакции
171
Која е па сега оваа
Автоматски споено мислење:

Зашто давате пари за курви што пола Македонија ги имаат ебено, курветините веќе и клиторисот незнаат каде да го бараат.
Дојдете излезете со чичо на некое култно градско место да ве научи чичо како се ловат мачиња.
Втф а ти курва си ебате па знаеш образложи?ама до детали?
Автоматски споено мислење:

Зашто давате пари за курви што пола Македонија ги имаат ебено, курветините веќе и клиторисот незнаат каде да го бараат.
Дојдете излезете со чичо на некое култно градско место да ве научи чичо како се ловат мачиња.
Па ти љубоморен си бил бее
 
Член од
21 септември 2019
Мислења
5
Поени од реакции
0
Зашто давате пари за курви што пола Македонија ги имаат ебено, курветините веќе и клиторисот незнаат каде да го бараат.
Дојдете излезете со чичо на некое култно градско место да ве научи чичо како се ловат мачиња.
sve nesto pametno kulturno kao nisto
neznaeme ....... od Skopje li si ti be bato ili nekade Australija?
 

Dar_Mak

ексцентрик
Член од
22 октомври 2010
Мислења
337
Поени од реакции
325
Сакам да се опуштам реално многу тежок и напорен период имам. Ми треба добро освежување, дали има во Скопје и во др градови Еротска масажа знам има страна валијант секс шоп мк, но незнам што точно се прави. Доколку е само допир, дали има HAPPY ENDING ? Македонија е чудесна земја, се че најдеш неможеш курва да најдеш да платиш за една вечер. Незнам зашо така. Дајте ако знаете некој броеви од млади КУРВИ у мк кои ннормално си работат за пари да ги контактирам.. Сериозно имам потреба од секс и опуштање, не личи на 21 година да го мавам цела вечер и ништо од реалност. Затоа ве молам за совети.
Јас често уживам во ескорти, поскапи се ама го прават ќефот, добро цицање, шмукање на пичињата, па и по газињата ги плескам. Многу јаки пички се, а и странкинки воглавно, па не знаат македонски. Понеделник вечер плескав една Венецуеланка во Скопје со силикони, уф какво пердашење даде, ама не даваше лапање со јазик.
 
Член од
10 мај 2022
Мислења
373
Поени од реакции
1.196
Јас често уживам во ескорти, поскапи се ама го прават ќефот, добро цицање, шмукање на пичињата, па и по газињата ги плескам. Многу јаки пички се, а и странкинки воглавно, па не знаат македонски. Понеделник вечер плескав една Венецуеланка во Скопје со силикони, уф какво пердашење даде, ама не даваше лапање со јазик.
Автоматски споено мислење:


Јас често уживам во ескорти, поскапи се ама го прават ќефот, добро цицање, шмукање на пичињата, па и по газињата ги плескам. Многу јаки пички се, а и странкинки воглавно, па не знаат македонски. Понеделник вечер плескав една Венецуеланка во Скопје со силикони, уф какво пердашење даде, ама не даваше лапање со јазик.
Испод 200 евра од саат нема
 

Dar_Mak

ексцентрик
Член од
22 октомври 2010
Мислења
337
Поени од реакции
325
Испод 200 евра од саат нема
Е толку е и повеќе сум плаќал, ама тоа е сигурен и брз ќеф што го бараме цело време, а онака се пуштам без проблем, ќарам некоја ама треба многу убедување, со месеци :LOL:
Ама се научив веќе ебачиште сум и не свршувам некад и 1 саат, па ме бркаат неејакулиран, ама тоа е дека имам многу кондиција и добра градба, па ги пленам во страст.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom