Што јадете во моментов? (фото)

Mystical

Profoundly Mistical
Член од
26 ноември 2020
Мислења
26
Поени од реакции
49
:neetaka: ...треба лична фотографија што јадеш во моментот, а не тој индиецот што го постирал ова :D
Izgleda i ti si nekoja misticna devojka koja gleda vo sustinata. Ova e forum. Zarem e bitno da e originalnata fotografija ili da ja dolovime smislata?
 
На врв Bottom