Што јадете во моментов? (фото)

Член од
15 јануари 2008
Мислења
3.807
Поени од реакции
7.259

Milanisimus

Gladiator
Член од
12 јули 2009
Мислења
1.121
Поени од реакции
1.819
Тебе ти е топ, изгледа не знаеш што ќе ти се падне за јадење... А ние за греота.. Пак боранија, а?
ne sum zenet uste, imam pravo da biram sho kje jadam rucek :D
 
Последно уредено:

Beric Dondarrion

Lord of Blackhaven
Член од
14 август 2006
Мислења
33.340
Поени од реакции
49.867
Јадев ракчиња, али пиењето е проблемот. Прво пиев ракија најбоља на свет, па со ракчињата Каберне Совињон, па сеа Џим Бим со кола. Циганска торба сум ја.

и нема фото
телефонот ми е без камера
 

chef_cook

._perlous
Член од
25 октомври 2011
Мислења
3.982
Поени од реакции
11.655
Јадев ракчиња, али пиењето е проблемот. Прво пиев ракија најбоља на свет, па со ракчињата Каберне Совињон, па сеа Џим Бим со кола. Циганска торба сум ја.

и нема фото
телефонот ми е без камера
Ако креваш степен немаш проблем,само да не спушташ степен.Тоа ги ебе кокошките.
Ја би додал вермут меѓу виното и бурбонот,али и вака добро си ги измиксал....
 

Kajgana Shop

На врв Bottom