Што физички ги воодушевува жените?

Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.640
Поени од реакции
2.504
Не гледам црно-бело, едноставно машки шо се мазни во нозе и гради не ми се привлечни, исто ко шо не ми се привлечни мускули и коцки на стомак. Реков после има разлика во оддржување на хигиена и среденост до мазнење и лицкање на цело тело, тоа мене не ми е привлечно, јебига различни вкусови има на светов.
:love:
 
Член од
12 октомври 2011
Мислења
1.942
Поени од реакции
711
За каков напор збориш жиФти Бога?
Ако си слаб и ако немаш ич сало може да е причината вените да ти се “испакнати“. Тоа не е испакнатост туку само поише се познаваат од што си слаб. Напорот нема никаква врска. Прашај ако сакаш и доктор ;)
Ок,покрај тие мои примери-ете ти и друг.

Девојката кажа дечко со широки раменици,големи раце,а освен ако не мислела на некој тешкаш од 200 кила,што не верувам дека на тоа мислела,туку мислела на дечко со набилдани раце,и додаде за вените,а другиве ја испохејтаа,па ради тоа пишав.
 
Член од
24 ноември 2009
Мислења
4.959
Поени од реакции
4.881
Сериозно. Дека е педерски тоа на дедо муабетот, иди земи си чупкалица и фати го новото време:ROFLMAO:
Сериозна си ? :pos: Ах мори љондрооооооо
Чупалица кај мене не штрака,и подобро во турско отколку сега двоцевки троцевки би ми јватро сексуалци,абе се знаеше или си машко или си женско се помеѓу е педер и лезбејка,трето нити имало нити ке има
 

Vespertine

The Ugly Duckling
Член од
22 септември 2009
Мислења
2.932
Поени од реакции
3.386
Сериозна си ? :pos: Ах мори љондрооооооо
Чупалица кај мене не штрака,и подобро во турско отколку сега двоцевки троцевки би ми јватро сексуалци,абе се знаеше или си машко или си женско се помеѓу е педер и лезбејка,трето нити имало нити ке има
На тема што физички ги одушевува жените ти им идеш контра. Значи они ако кажат дека машко со депилиран гз ги одушевува ондак тоа или ке го прифатиш или не. А не ти ги убедуваш колку тоа не е во ред. Замисли си. :)
 
Член од
24 ноември 2009
Мислења
4.959
Поени од реакции
4.881
На тема што физички ги одушевува жените ти им идеш контра. Значи они ако кажат дека машко со депилиран гз ги одушевува ондак тоа или ке го прифатиш или не. А не ти ги убедуваш колку тоа не е во ред. Замисли си. :)
Чекај бе јас само сакам да се утврди критериум што е машко што е женско петле што е машко во женски род што е педер само толку. Не викам јас да не ги привлекуваат такви ич не ме заболе мене какви ги привлекуваат,ама кога пишуваат вистински маж , а опишуваат педер или женско петле малку не ми иде во глава.
 
Член од
9 ноември 2007
Мислења
9.327
Поени од реакции
1.334
Чекај бе јас само сакам да се утврди критериум што е машко што е женско петле што е машко во женски род што е педер само толку. Не викам јас да не ги привлекуваат такви ич не ме заболе мене какви ги привлекуваат,ама кога пишуваат вистински маж , а опишуваат педер или женско петле малку не ми иде во глава.
Тури им курот на ... таквите... кои губат повеќе време пред огледало него ли женските...
..се знае.. машко што е.. само се бричи кога ќе му текне т.е. кога не го мрзи... од козметика..само лосион за после бричење, а може и без тоа..и обична ракија врши работа...:D

.. она се другото..е со непозната сексуална ориентација...
 

Vespertine

The Ugly Duckling
Член од
22 септември 2009
Мислења
2.932
Поени од реакции
3.386
Чекај бе јас само сакам да се утврди критериум што е машко што е женско петле што е машко во женски род што е педер само толку. Не викам јас да не ги привлекуваат такви ич не ме заболе мене какви ги привлекуваат,ама кога пишуваат вистински маж , а опишуваат педер или женско петле малку не ми иде во глава.
А-бе незнам зашто не ти иде у главата, мене ми е многу јасно што сакаат жените. А иначе грешка ти е што те заболе за тоа какви ги привлекуваат а дискутираш на истоимената тема.
 
Член од
9 ноември 2007
Мислења
9.327
Поени од реакции
1.334
А-бе незнам зашто не ти иде у главата, мене ми е многу јасно што сакаат жените. А иначе грешка ти е што те заболе за тоа какви ги привлекуваат а дискутираш на истоимената тема.
Ништо не ти е јасно... тие и самите не знаат што сакаат.
 
Член од
24 ноември 2009
Мислења
4.959
Поени од реакции
4.881
Тури им курот на ... таквите... кои губат повеќе време пред огледало него ли женските...
..се знае.. машко што е.. само се бричи кога ќе му текне т.е. кога не го мрзи... од козметика..само лосион за после бричење, а може и без тоа..и обична ракија врши работа...:D

.. она се другото..е со непозната сексуална ориентација...
:pos:
Добро бе сега и ти го претера,се бричам секое сабајле среден потшишан, со луѓе работам не ке корнам на лозова кога ке влезе некој во канцеларија :icon_lol:
Педантност чистота да, не оспорувам тоа ама ептен ме буни она ВИСТИНСКИ МАЖ депилиран кубени веѓи ,козметики и помади.
Не ми влага никако во глава
 
Член од
24 ноември 2009
Мислења
4.959
Поени од реакции
4.881
А-бе незнам зашто не ти иде у главата, мене ми е многу јасно што сакаат жените. А иначе грешка ти е што те заболе за тоа какви ги привлекуваат а дискутираш на истоимената тема.
Ма ме заболе мене ташко :pos: Туку живо ме интересира што е тоа ВИСТИНСКИ МАЖ, мислам дека не се разбираме . Не ме боли мене стојко какви нив ги привлекуваат туку како воопшто некој по тој опис можат да наречат маж а плус и ВИСТИНСКИ , нема логика некој што се депилира што се чупа да биде наречен маж,а тоа ако ги привлекуваат женски петлиња и педерчиња тоа си е више нивни проблем,ама нека кажат мене ме привлекуваат педерастични а не МАЖ во секоја смисла од зборот.
Таков ли бе утре ке ја брани од некого ? Таков ли ке му се иступори на некој чекај бе таа е со мене што кој кур сакаш ти ?
Единствено само да се разганичат поимите ништо повеќе
 

Шеј Лонг

Koristam kirilica.
Член од
16 јуни 2010
Мислења
1.987
Поени од реакции
1.610
Си купив кошуља као на Ник Слотер што ја носи у првата епизода на Тропски Горештини(тоа е онаа серија што иде ПРЕМИЕРНО секое лето на МТВ1), и ја носам раскопчана а одоздоле ми свети тасма груда избричена, па сакав да прашам дали сум геј?
 
Член од
24 ноември 2009
Мислења
4.959
Поени од реакции
4.881
Си купив кошуља као на Ник Слотер што ја носи у првата епизода на Тропски Горештини(тоа е онаа серија што иде ПРЕМИЕРНО секое лето на МТВ1), и ја носам раскопчана а одоздоле ми свети тасма груда избричена, па сакав да прашам дали сум геј?
Синко не поставувај прашања на кој што веќе го знаеш одговорот
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Сериозна си ? :pos: Ах мори љондрооооооо
Чупалица кај мене не штрака,и подобро во турско отколку сега двоцевки троцевки би ми јватро сексуалци,абе се знаеше или си машко или си женско се помеѓу е педер и лезбејка,трето нити имало нити ке има
Онда земи косилка ќе завршиш работа.
Толку години не чепнат може и домородци ти живеат во веѓи:pos:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom