Што сакате за роденден?

Беркут

Мрчатор
Член од
12 април 2010
Мислења
10.033
Поени од реакции
14.970
не слушам турбо-фолк...ама насловот кажува :)
 
Член од
28 јуни 2011
Мислења
52
Поени од реакции
5
Ма моментално доволно ми е само да ми честитаат.
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
569
Поени од реакции
339
Од секогаш сум сакала за роденден да добијам некое убаво, бело, бушаво кученце :) ама на никого никако да му текне да ми донесе едно вакво мило суштество :( :)
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.271
Од секогаш сум сакала за роденден да добијам некое убаво, бело, бушаво кученце :) ама на никого никако да му текне да ми донесе едно вакво мило суштество :( :)
бушав сум...
а и знам да лајам!
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
569
Поени од реакции
339
бушав сум...
а и знам да лајам!
Ахахааххахаха како и да е не би сакала да те добијам за роденден како подарок :) кога ке ми е роденден може да дојдеш ке ти дадам торта и доста ти е, ама нема шанси милениче да ми бидеш ;)
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.271
Ахахааххахаха како и да е не би сакала да те добијам за роденден како подарок :) кога ке ми е роденден може да дојдеш ке ти дадам торта и доста ти е, ама нема шанси милениче да ми бидеш ;)
Ко ќе се појавам на роденден, кога ќе ме видиш колку сум феноменален и убав, ше се каеш за овие зборови
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
569
Поени од реакции
339
Ко ќе се појавам на роденден, кога ќе ме видиш колку сум феноменален и убав, ше се каеш за овие зборови
Се надева дека си во право :) а ако се покајам после ке сакаш ли да ми бидеш милениче? :D
 
Член од
17 јануари 2011
Мислења
614
Поени од реакции
410
Еве уште неколку часа до мојот роденден,сакам љубов,среќа и здравје. Другото само од себе ќе си дојде.
 
Член од
28 јуни 2011
Мислења
414
Поени од реакции
163
За роденден сакам многу нешта..lol ама ајде нешто поскромно :D ....Сакам да ја однесам девојка ми на некое романтично место мислам другарите да го подготват тоа место :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom