Што сакате да бидете (вашиот животен сон)?

  • Креатор на темата Acid
  • Време на започнување

...

  • ...

    Гласови: 236 85,5%
  • ...

    Гласови: 40 14,5%

  • Вкупно гласачи
    276
  • Гласањето е завршено на .

Sawyer

Only God can judge me!!!
Член од
26 август 2009
Мислења
723
Поени од реакции
154
Heugh Hefner,ali na mladi godini,ke testiram playboy zajacici:):):):)::pipi::pos2::nesvest:
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.425
Поени од реакции
7.799
Фото-репортер од далечни земји :)
 
Член од
6 март 2007
Мислења
2.301
Поени од реакции
1.579
Хахахахахахаха кај ти текна ова жити се???

Јас сакам да останам здрав, прав, да основам голема фамилија, да имам доволно пари да ја издржам фамилијата , да си дочекам внуци и да умрам од старост не од болест.
 
Член од
25 јануари 2011
Мислења
2.263
Поени од реакции
5.081
Кога бев детиште прво сакав да бидам кралица, па после ми рекоа дека неможам, но јас не се откажав тука, посакав да бидам Грофица ми рекоа дека треба да имам плава крв (а ја не знаев што значи плава крв) па ги терав да ми набават таква но неуспешно... и сите мои соништа се уништија :pos2: Сега сакам у војска да одам :vozbud:
 

Филозофка

Amelie Poulain
Член од
21 јануари 2009
Мислења
1.680
Поени од реакции
524
Порано се и сешто денес само сакам да бидам ВРАБОТЕНА! барем на моја струка, ама тешко со ситуацијава кај нас.......

--- надополнето ---

1.Успешен банкар. ;)

2. На некој државна позиција каде што реално би можел да направам промени. Не ми е битно дали е министер, заменик или државен секретар, битно ми на позицијата реално да можам да променам нешто.

Засега патот не ме води натаму, ама ок.
Многу "скромно" :))))бтњ и јас истово го сакам хахаа само едно кутро бедно фотељиче и све ќе ми се среди послем :P
 

Kajgana Shop

На врв Bottom