Што сакате да бидете (вашиот животен сон)?

  • Креатор на темата Acid
  • Време на започнување

...

  • ...

    Гласови: 236 85,5%
  • ...

    Гласови: 40 14,5%

  • Вкупно гласачи
    276
  • Гласањето е завршено на .

MSV

Член од
24 март 2005
Мислења
2.423
Поени од реакции
38
ДРКАЧИШТЕЕЕЕЕЕ.........(нешто слично на Гижо) :lol: :lol: :lol: :wink:
 
Член од
15 јули 2005
Мислења
972
Поени од реакции
16
Toa sto sakav da bidam veke sum. A nikogas ne sakav da se mesam vo politika, no splet na okolnosti me natera i da se vmesam i vo taa oblast.
 

MSV

Член од
24 март 2005
Мислења
2.423
Поени од реакции
38
Јас сум посебно горд на тоа што станав сега, впрочем и отсекогаш сум бил..........НИШТО!!!
 
Член од
15 јули 2005
Мислења
972
Поени од реакции
16
MSV напиша:
Јас сум посебно горд на тоа што станав сега, впрочем и отсекогаш сум бил..........НИШТО!!!
Nemas poim sto bi dala vo momentov da bidam kako tebe NISTO.
 

MSV

Член од
24 март 2005
Мислења
2.423
Поени од реакции
38
kikiki напиша:
MSV напиша:
Јас сум посебно горд на тоа што станав сега, впрочем и отсекогаш сум бил..........НИШТО!!!
Nemas poim sto bi dala vo momentov da bidam kako tebe NISTO.
Па си требала на време да мислиш......или поточно да НЕмислиш...... :lol: :lol: :lol: :lol:
 
V

VirtualA

Гостин
MSV напиша:
Јас сум посебно горд на тоа што станав сега, впрочем и отсекогаш сум бил..........НИШТО!!!
i started out with nothing, and i still have most of it left :lol: :lol:
 

Mesaja

Dot.
Член од
14 јуни 2005
Мислења
5.532
Поени од реакции
16
Сакам да станам Гитаричиште.....
 
Член од
28 мај 2005
Мислења
6.373
Поени од реакции
177
..ze znaese sto sakam da bidam muzicar....i eve muziciram,imam bend,dve cdinja,koncerti,groupies,fans all over da world....its a long way to da top if ya wanna rock&roll....but im gonna go this fkn long way.......YESSSSSSSSSSS
 

Mesaja

Dot.
Член од
14 јуни 2005
Мислења
5.532
Поени од реакции
16
LouWeed напиша:
..ze znaese sto sakam da bidam muzicar....i eve muziciram,imam bend,dve cdinja,koncerti,groupies,fans all over da world....its a long way to da top if ya wanna rock&roll....but im gonna go this fkn long way.......YESSSSSSSSSSS
Убаво, Убаво......ама ја сакам да бидам гитаричиште ко Chuck Schuldiner......и да пукам солажи.....ме разбираш нели???
 
Член од
28 мај 2005
Мислења
6.373
Поени од реакции
177
te razbiram...no treba mn vezbanje za ova........i dobra matematika...deka tonovi se nisto drugo kako matematika,ako znaes koj tom go svires odma ke preracunes kade mu se drugite.no ja po mate bev nikakov i malce mrzliv i taka ne pukam solazi....no znam da praam ednostavni pesni sto ke ti vlezat v krvta...... :wink: ........
 

Mesaja

Dot.
Член од
14 јуни 2005
Мислења
5.532
Поени од реакции
16
LouWeed напиша:
te razbiram...no treba mn vezbanje za ova........i dobra matematika...deka tonovi se nisto drugo kako matematika,ako znaes koj tom go svires odma ke preracunes kade mu se drugite.no ja po mate bev nikakov i malce mrzliv i taka ne pukam solazi....no znam da praam ednostavni pesni sto ke ti vlezat v krvta...... :wink: ........
Убаво е и тоа бе......
 

Goddess of Chaos

Nixe Nox
Член од
16 август 2005
Мислења
6.250
Поени од реакции
228
e ja ke bidam psihijatar i ako mu treba na nekogo pomos mu davam moznost da zakaze uste sega...ustvari dodeka ja stanam psihijatar lugjevo ke ispocrkaat od ludilo.... :lol: :lol: :P
 

MSV

Член од
24 март 2005
Мислења
2.423
Поени од реакции
38
Goddess of Chaos напиша:
e ja ke bidam psihijatar i ako mu treba na nekogo pomos mu davam moznost da zakaze uste sega...ustvari dodeka ja stanam psihijatar lugjevo ke ispocrkaat od ludilo.... :lol: :lol: :P
Нај искрено......ЛОША ПРОФЕСИЈА!!!
Не за друго.....Ќе се утепаш од работа.... :P :wink:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom