Што сакате да бидете (вашиот животен сон)?

  • Креатор на темата Acid
  • Време на започнување

...

  • ...

    Гласови: 236 85,5%
  • ...

    Гласови: 40 14,5%

  • Вкупно гласачи
    276
  • Гласањето е завршено на .
Член од
16 февруари 2006
Мислења
2.830
Поени од реакции
21
Abe koj nejke da bide bogat. Politicar nejkam da bidam site ke me pcujat zad grb :):) i zigolo nejkam zaso nema da imam rabota :):):) toa drugoto moze
 

dungeon master

Милиционер
Член од
14 февруари 2006
Мислења
793
Поени од реакции
18
Pilot ili kosmonaut, uste od mal sum sakal da bidam edno od ovie dve raboti. Ama jebi ga sudbina me oterala na druga strana. A zosto, mozebi sum gledal mnogu filmovi SF kako mal, koj ti znae, i od tie so avioni, TOP GAN itn. Sega si igram simulacii so voeni avioni, kolku da mi pomine merakot za letanje
 

зунза

Модератор
Член од
27 јануари 2006
Мислења
3.301
Поени од реакции
59
janicka напиша:
Mashki ili zhenski? :P
:icon_lol: Uste da imase ZENSKO zigolo u super ke bese! Zigolo-masko sto se prodava za pari,prostitutka-zensko sto se prodava za pari...ima razlika :wink:
 

IcO

Член од
3 март 2006
Мислења
1
Поени од реакции
0
па,не знам............................ БОГАТ!!!!! фала богу
%u
 

I am a bitch

Мачкица
Член од
24 февруари 2006
Мислења
2.016
Поени од реакции
2
Богата пејачка ама гласав за богата. И кај може ако си некоја добра и популарна пејачка да не бидеш богата? А ако не сум популарна не ни сакам да бидам пејачка.
 
Член од
19 февруари 2006
Мислења
1.768
Поени од реакции
31
Da ai imam paricki i se ke si bidam posle ...i pejacka i sve so ke si posakam
 

Setsuko

Модератор
Член од
29 јануари 2006
Мислења
6.401
Поени од реакции
5.953
Аман брее сите по парите. :):) Ај нека е спортистка, здраво тело здрав дух :kez:
 

Ilidan

ак
Член од
19 февруари 2006
Мислења
1.574
Поени од реакции
5
богат ама многу од оние мулти милјардери хахахахахха
 

*P|nK_G|rL*

~Pretty in Pink~
Член од
21 мај 2006
Мислења
761
Поени од реакции
5
Pejacka:):):) Najbolja profesija nema so. A i me biva za peenje pa moze dobri pari ke se izvadat:je: :je:Ama zaboraiv da kazam sakam da bidam pejacka ali bogata pejacka. Bogata pred se, glasav za bogata:)
 

Wuppy

۞HyperBaby۞
Член од
22 мај 2006
Мислења
467
Поени од реакции
1
Позната спортистка...па тренирав едно време кошарка сакам да продолжам ама некако...а ако бидеш познат спортист ќе имаш и парички..ама што ќе можам да бидам тоа ќе бидам нормално само ако ми се свиѓа
 
Член од
6 мај 2006
Мислења
1.890
Поени од реакции
4
ок зш ми ја нема мојата работа јас ќе си кажам дека сакам да бидам успешен кординатор на невладина во иднина и секако да си имам проектчиња и да си ги водам итн итн
 
Член од
15 јуни 2006
Мислења
433
Поени од реакции
3
JAS SAKAM DA SUM PILOT I DA GLEDAM UBAJ STJUARDESI IHUHUU
 

Stefanos_M

Moscow_Boy
Член од
23 април 2006
Мислења
563
Поени од реакции
0
Sakam da bidam poznat kosharkar, i want my name to last true the centuries :)
 
N

NeMiRnA

Гостин
c c c breee site po parite!Prvo sakam da sum covek na mesto eden den,a od ova tuka epten sakam da sum zena polot mjauuu za dusa merak,a za pari hmmmm aj ke si dojdat i pilotite dobro zarabotuvaat.Ma ke go vidam cel svet...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom