Што научивте од последната врска во која бевте?

Дрндалче

...никад не запира...
Член од
11 јануари 2009
Мислења
837
Поени од реакции
338
дека беше морон и таков си остана... дека сељак е сељак и дека не е битно шо иде со тебе 3- 4 месеца, битно е дека ако не му дадеш ти, ке му даде друга!!! :sakas_ust
 

Nikolic

Џентлмен
Член од
8 април 2008
Мислења
1.576
Поени од реакции
68
Дека треба мнооооогу длабоко да размислиш пред да стапиш во врска со некого,оти некои грешки скапо се плакаат:nesum:
 

KIFFLA

не ме викај друже
Член од
5 ноември 2008
Мислења
548
Поени од реакции
180
СЕ Е НАВИИИКААА:nesum:
и е*енје у здрав мозок ништо друго:nenene:
и дека нај тешкиот момент не е коа ке раскинеш,него коа тебе ти е нај тешко а никој не те разбира и само те тапшаат по рамо ко баскет:uvo:
 

Олимпија

Македонија во срцето!!!
Член од
26 март 2008
Мислења
5.624
Поени од реакции
9.146
Научив дека треба да го намалам нивото на доверба......некои луѓе едноставно не ја заслужуваат.
 

Smile=)

културно-вулгарна
Член од
13 октомври 2008
Мислења
510
Поени од реакции
27
Многу научив.. Научив дека не треба толку брзо да се заљубувам.. И..
Еднаш идиот..секогаш идиот..:toe:
 
I

InF3cTeD

Гостин
последнаа врска сеуште ми трае и секој ден си учам некои работи....а ми трае веќе 2 години :back:
 
Член од
17 јули 2008
Мислења
1.560
Поени од реакции
1.019
дека не треба да слушаш девојката и дека не треба да се жениш многу млад!!!!
 

Buli Buli

CroCop '92
Член од
20 февруари 2009
Мислења
27
Поени од реакции
0
Paaaa deka ne treba da bidam tolky naiven :)) iiiiiiiiii deka treba da si fatam devojka sto zivee blizu mene, a ne na drugata strana na Skopje..:tapp:
 
Б

Бат Елохим

Гостин
дека може да трае... да функционира... и дури и да се зголемат учесниците и да се смени видот на врска....:tv: (дечко.... па маж.... па деца.... )
 
Член од
2 јануари 2009
Мислења
54
Поени од реакции
1
nauciv deka so zenskata treba da se ponasas kako GAD za da te zasaka,oti definitivno nikoj ne saka veke fini momci :)
 
Член од
29 јануари 2009
Мислења
61
Поени од реакции
24
nauciv deka so zenskata treba da se ponasas kako GAD za da te zasaka,oti definitivno nikoj ne saka veke fini momci :)
Целосно се согласувам со дечкото, затоа что најверојатно денес повеќе сакаат да ги ругаш отколку да им бидеш оној шо ќе се влечка по продваници со тебе, оној што ќе те слуша како му кукаш за тоа колку лошо те третирал претходниот тип, кога не и се излегува да отидеш до кај неа на филмче некое, додека она те оговара со другарките како си бил ко кученце, гомце, тикварче, итн итн( не сфаќам што е работава со надимациве) и на крај да ти каже дека не иде и дека треба само другари да си останете и не дека не те сака ама ете така и дошло да не биде со тебе веќе( наведениот текст е напишан според полу вистинита/и прикзна/и на една или повеќе врски, копирајт протектед, тенкју)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom