Што може да ви го расипе денот?

Член од
20 ноември 2008
Мислења
28
Поени од реакции
0
mene denot moze da mi go rasipe problem u skolo-da me izrevoltira nekoj profesor/profesorka.posleee...........da se ispokaram so mojte doma.......posleee.....a daaa,karanica so de4koto i normaaalno,sto ako ne DOZDLIVO VREME.i ja ko vremeto sum :):)
 

LovedGirl

M`agapas? S`agapw polu!
Член од
17 септември 2008
Мислења
127
Поени од реакции
11
Mi se rasipuva denot koga:

-Nemam internet
-Koga ke stanam od spienje i majka mi ke po4ne da vika , napravi ona, napravi ova (a jas uste nerasoneta)
-koga vremeto e loso ili vrne dozd ili e maglovito :pipi:
 
Член од
24 ноември 2008
Мислења
7
Поени од реакции
0
Ми се расипува денот кога не добијам сабајле порака од другарката, кога времето е ужасно, кога уште од рано сабајле слушам карање по куќа.
 

Kopites

You'll Never Walk Alone
Член од
25 август 2008
Мислења
760
Поени од реакции
10
Кога мајка ми ќе ми рече доста седиш на компјутер,земи учи не бива ништо од тебе,коа нема нет или кабловска коа ќе изгуби Ливерпул,не ми текнува друго у моментов.
 
Член од
12 август 2008
Мислења
501
Поени од реакции
30
Денот може да ми се расипи само ако нема кафе коа ке станам или инт:coffee:...аа и коа ке ми забодат кец по некој предмет...али веднаш го поправам.:pipi::sakas_ust:vozbud::vozbud:
 

kapetan

Не сум дебел. Стомакот ми е 3D!
Член од
4 октомври 2008
Мислења
966
Поени од реакции
535
единствено ми го расипува денот коа ке ми кажат на школо дека сум добил укор и дека сум казнет од советот...а сега нема шо да ми расипат поке се е расипано.
 

DonJas

Married and Happy
Член од
22 јуни 2008
Мислења
2.651
Поени од реакции
586
да ми кажат дека сме во школо утре
 

Tea ^^

★ loli pop ★
Член од
15 октомври 2008
Мислења
187
Поени од реакции
8
Денот ми се расипува кога имам обврски (учење, чистење..) кога неможам да си одморам на раат, кога мајка ми ќе ми збори и суфлира, кога морам да идам некаде а ме фаќа голема мрза, кога треба да станам рано, кога немам ништо корисно да направам, кога паѓам на колоквиум и то. :nesvest:
 
Член од
8 јули 2008
Мислења
4.448
Поени од реакции
7.926
денот може да ми го расипе една глупава расправија со некој од другарите/другарките...или тато кога се дере за да ме разбуди...
 

SCORPIO__20

Your sex is on fire
Член од
1 февруари 2007
Мислења
4.380
Поени од реакции
71
Koga ke me razbudat od spienje :) i sekogas stanuvam na leva noga:pos2:
 

Bratot

Стоик и Машкртник!
Член од
27 јануари 2007
Мислења
17.089
Поени од реакции
4.498
Дождот и ветрот!:nenene:
 

Emma

Supergirl.
Член од
7 јуни 2006
Мислења
3.045
Поени од реакции
157
Овој денес... Тоа што не можам да си го најдам телефонот. И сеа сфаќам дека цел ден сум без него! А батеријата е гецркт, така што треба да се мачам. Зошто јас! :icon_conf
 

Kajgana Shop

На врв Bottom