Што може да ви го расипе денот?

Член од
27 ноември 2008
Мислења
1.433
Поени од реакции
341
ко ке се договориме да се чекаме во толку и толку сатот.... и тие каснат 20 минути...
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.543
Поени од реакции
42
Е сега ми го расипаа денот - другарките ќе се најават да дојдам,и кога ќе исчистам се,ама баш се,една ќе рече не иде,и сите комплет се најавуваат за утре.Џабе чистење толку...
 
Член од
12 февруари 2008
Мислења
323
Поени од реакции
4
за лошо има мнигу а за убаво малце потешко денес на пример цел ден ми е за никаде уште рано сабајле само што си легнав околу 2-3 часот кога мобилниот звони ме бараат од работа иако денес бев слободен пратиле службена кола да ме земе од дома а јас си планирав да се одморам денес да поспијам малце повеке и ништо цел ден денес ми е за никаде што да ви кажам
 
Член од
1 декември 2008
Мислења
11
Поени од реакции
0
Јас кога ке станам ако не сум наспан како со треба се мие некако грдо и нерасположен сум, а ми се има случено и со едно јавување на моб да ми биде грдо цела ден без разлика со сум бил расположен и се било ок.
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
убаво си спијам...и по наеднаш еве го аце ме буди за да идеме у тетово!!!
 

radzo

Man Utd!
Член од
20 јануари 2008
Мислења
696
Поени од реакции
17
да загуби Манчестер...тоа е прво..за друго не ми текнува
 

АМБРОЗИЈА

случајна минувачка
Член од
22 декември 2008
Мислења
351
Поени од реакции
74
Да треба да сум во 8 на на факултет, а јас сум станала во 9 или покасно, да немам кафе дома и цигари, зашто претходната вечер сум чадела како луда, да биде мраз ладно под 0, да стигнам коа веќе завршило предавањето и да ми се исклучи мобилниот во меѓувреме... И уште да ми фрка главата ... ХАОС

П.С. се што ќе почне лошо, не мора да значи дека така ќе продолжи и дека така ќе заврши...:wink:
 
Член од
3 декември 2007
Мислења
3.718
Поени од реакции
772
Постојат бош денови... Или- "24 часа ноќ" денови... Кога све ти е лево, дури и двете патики што си ги купил во продавница... Во ваквите денови обавезно ме прати несреќно чувство. Облачно време, лошо расположение на блиските се двете најчести причини заради кои може да ми се расипе денот... Или неможност да ги остварам предвидените обврски.Или да не го видам љубениот:nesum:
 

k@z@n

RS power
Член од
3 март 2008
Мислења
997
Поени од реакции
53
Денот може да ми го расипе татка кога ке вика од сабајле за на работа.тешко мене.
 

Smile=)

културно-вулгарна
Член од
13 октомври 2008
Мислења
510
Поени од реакции
27
Денот може да ми го расипе ПМС...Исто така негативни луѓе...Караница со некоја драга личност......:toe:
 
Член од
5 јануари 2008
Мислења
2.805
Поени од реакции
3.058
ако дозволам јас , може и еден густ сообраќај да ми дојде на жифци ,
а ако сум во постабилен период , ни крај на светот неможе да ме бутne ;)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom