Што ми недостасува?

Wannabemceez

Welcome to my WORLD!
Член од
17 јули 2007
Мислења
909
Поени од реакции
20
Ми недостасуваат 5 години потрошени (не залудно али можев да направам мн поќе работи него досега),ми недостасува една личност во животот и повеќе ангажараност и повеќе самодоверба!
 
Член од
13 април 2008
Мислења
429
Поени од реакции
7
Mnogu raboti od koj sreka,hrabrost za da napravam nekolku postapki malku poveke samodoverba i se razbira decko mi..i toa premnogu go nemam videno 4 meseci i odvaj cekam da si dojde.
 
Член од
25 ноември 2008
Мислења
52
Поени од реакции
0
Uffffffffffffff od kade da pocnam.........pa vaka:
1.decko za ozbilno :back:
2.akol ne go najdam toj za ozbilno nekoj onaka za light :vozbud:
3.za 2000 - 3000 da mi ja pokacat platata :icon_lol:
:kesa::kesa::kesa::kesa::kesa::kesa::kesa::kesa::kesa::kesa::kesa::kesa::kesa::kesa::kesa::kesa::toe:
ali iseriozno ova so deckovo, mislam da najdesh decko vo deneshno vreme stana luksuz, do kaj li ke odi narodov nash
 

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.576
Поени од реакции
2.585
Рестарт :) ама не на компјутеров да се разбереме.
 
Член од
12 февруари 2008
Мислења
323
Поени од реакции
4
ne sum nekoj sto trazi mnogu osnovnite raboti gi imam na sekogo materijalnoto mu nedostasuva no jas ne sum materijalista no mozebi eden aftomobil no iskreno i bas ne mi nedostasuva se vozam so avtobus no dosta pesacam bidejki obozavam da odam peski :toe:
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Kvalitetna diskusija na podforum politika, istorija, religija i filosofija..ma na cel.....toa na forumov...onaka...edno milion ipol evra....tolku!
 

Little Lady

Born To Be Wild
Член од
28 октомври 2008
Мислења
339
Поени од реакции
8
хммм...гледам многу пишуваат што им фали а не што им недостасува...што според мене е различно
списокот со работи што ми фалат е многу долг....а ми недостасува татко ми ... и самодоверба...а да..и повеќе желба за учење :pipi:
 

~windy~

urban hippie
Член од
10 септември 2008
Мислења
774
Поени од реакции
119
Идентитет:pos:
а самошто помислив дека имам се за да ги задоволам моменталните потреби и страсти!
Кој тоа игра валканао м?:lut:
Јас умеам гнасно да изиграм, воч аут:icon_cool
 

Kajgana Shop

На врв Bottom