Што мислите...

Член од
24 август 2006
Мислења
53
Поени од реакции
3
My ass!!!:) Дефинитивно!Барем така ми вели девојката дека ми е многу секси :)
 
С

Сатори

Гостин
Градите-дефинитивно, исто задникот...стомакот и образите ми се многу меки само за штипкање и на устата најверојатно, ми имаат кажано дека тоа прво на мене се забележува.:pipi:
 

Lucio

титула по желба
Член од
26 јуни 2006
Мислења
871
Поени од реакции
41
gazot i stomacnite :-P
 

Emma

Supergirl.
Член од
7 јуни 2006
Мислења
3.045
Поени од реакции
157
Д смајл.:pipi:
Дека често се смеам тоа, не за друго.:glupaca:
Сеедно дали се кезам, се смеам тивко или на цел глас, или само се смешкам, или па убаво сум се насмеала, или без заби/со заби...:nokti:
 

rich_bitch1

~DARLING~
Член од
15 март 2007
Мислења
744
Поени од реакции
5
sto znam..dosega site prvin mi gi zabelezuvaat ocite i dobivam mn komplimenti za niv,imaat bas karekteristicna boja,isto taka i zadnikot,ko malo jabolce e:icon_redf
 

Potato

Cold hearted
Член од
18 мај 2007
Мислења
4.924
Поени од реакции
86
Pa, nikoj ne se pali na mene... Ne e cudno sto sum sam -.-
 

Buterfly

*Just Fabulous*
Член од
4 јули 2006
Мислења
4.616
Поени од реакции
114
Pa stvarno neznam ova treba da kaze nekoj sto me poznava ili nekoj koj nemozel da mi odolee,haha stvarno neznam zavisi i od momentot kako si postaven i koj del ti e istaknat na teloto.
 
Член од
14 април 2007
Мислења
793
Поени од реакции
6
Emma напиша:
Д смајл.:pipi:
Дека често се смеам тоа, не за друго.:glupaca:
Сеедно дали се кезам, се смеам тивко или на цел глас, или само се смешкам, или па убаво сум се насмеала, или без заби/со заби...:nokti:
da i jas non stop se smeam:dejekarete :dejekarete
 

a n g e l c e

^ Poison Girl ^
Член од
25 јануари 2007
Мислења
1.202
Поени од реакции
5
од тоа што ми го кажале се: задникот, нозете и дефинитивно очите имам добиено комплименти и за градите но сепак не носам маички со деколте каде се истакнуваат така да нив не ги бројам
 

Sephiroth

One-winged angel
Член од
28 април 2006
Мислења
4.034
Поени од реакции
130
Стварно незнам, тоа друга треба да каже, мене ако ме прашувате, се што е на мене е секси:pos2: Но сериозно ми имаат кажано дека имам долги и прави нозе и цврст гз. За нагоре јебига, no comment, треба мешкава да ја претворам во тротоар.
 
Член од
16 јуни 2007
Мислења
117
Поени од реакции
1
Definitivno na mojot ass....Everybody says i have an ass like Jennifer Lopez...:buum: i opsto na celoto moe telo...Ama sekako prvo ja gledaat facata.:vozbud:
A da stavam slika, pa vie kazete mi?
 

Fluffy

Hellraiser
Член од
6 мај 2007
Мислења
1.373
Поени од реакции
16
nikoj ne moze da odolee na moj pogled i na moite usni...a drugoto,bashka...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom