Што мислите...

Член од
21 март 2006
Мислења
60
Поени од реакции
1
Na maloto prste od levoto stopalo :)
So ste se fatile za banalni raboti. Moze partnerot se pali na nesto sto nema ni da tipadne na pamet, moze go pali nacinot na koj vozdivnuvas dodeka spies mnogu poveke od usnite, kosata bla bla. Nema veza, ok si e, sepak mislam deka mazite se palat voopsto na ... zenska.... so se sto ide so nea :)
 
Член од
15 јули 2005
Мислења
972
Поени од реакции
16
Mislam deka na nosot:kez:.

Iskreno ne znam sto im se dopaga na drugite kaj mene. Verojatno jas so site moi mani i doblesti :icon_lol:
 

kLiNkA

Ponosna Hrvatica
Член од
4 јануари 2006
Мислења
2.116
Поени од реакции
5
hm.... nekoi vikaat gazot, nekoi na4inot na ponasanjeto, nekoi o4ite... ali na najvise si go sakam pogledot:)
 

DarkLord

Невиден малер
Член од
27 јануари 2007
Мислења
941
Поени од реакции
247
На усните и на зелените очи со ги имам
 
Ч

Чек Он Ит

Гостин
Мислам дека неможат да ми оддолеат на карактерот ... Ама веќе кога мора дел од телото ... хммм, незнам искрено ... усни, деколте, г'з ... :toe:
 

ПрИтИ_гРл

Unforgivable ♥
Член од
6 јуни 2006
Мислења
2.554
Поени од реакции
21
па незнам....можеби на очите(повекето ми кажале дека имам убави очи...и на насмевката:)
 

Моето_е_поголемо

муа не ме лазе
Член од
22 јули 2005
Мислења
475
Поени од реакции
21
А зошто темава да не носи наслов "Види шо су убав" или "Ајде да се фалиме" прв дел.
 
Член од
1 февруари 2007
Мислења
40
Поени од реакции
0
Жените кај мене паѓаат на стилот, на целосниот изглед, држењето, шармот, забавливиот карактер доверливоста, поштеноста итн, не мислам дека на некој дел особено паѓаат. А порано јас шаѓав најмногу на добра нога, па после гледав тело па фаца. Сега гледам единствено неискварена фаца и пристојно да изгледа друго не ми е важно.
 

^^Mon4e

The sweatest thing
Член од
30 јануари 2007
Мислења
476
Поени од реакции
0
Mislam na ocite (na pogledot). Drugo neznam. Drugite valjda znaat.
 

PSYtisfaction

Царевата ќерка
Член од
30 јуни 2006
Мислења
3.922
Поени од реакции
527
Не би знаела да кажам. :toe:
 

Мишелинка

расол
Член од
19 мај 2006
Мислења
3.449
Поени од реакции
385
Гради, задник... Смеење. Што знам, дај нека каже некој што ме познава!
 
Член од
21 февруари 2007
Мислења
89
Поени од реакции
6
Pa ne malku mi rekle zaradi zadnikot,mi bil ko na Jenifer Lopez,nasmevkata i zelenite ocinja,a i nonstop sum nasmeana i pozitivna:toe:
 
Член од
20 февруари 2007
Мислења
16
Поени од реакции
1
Ocite , gazeto i polovinceto
 

Kajgana Shop

На врв Bottom