Што мислите за секси играчки?

Toreador

Spectacular Apocalypse
Член од
24 јуни 2005
Мислења
3.374
Поени од реакции
48
хахаха да само се ми е страв да не ме врзи и да не избега одма како во филмовите. :D
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.400
Поени од реакции
7.658
А бре Тореадор низа1. Па нели гледаш дека се со плишани и розови овие лисици на Злобница??? Тоа значи дека се за врзување на девојката, да биде контролирана.
Сега ке ви пишам како се употребува таква играчка.
Се легнува девојката на кревет, и се става една лисица на едната рака, па се пружаат рацете кон оградата на креветот (ако нема ограда ондак нема на кревет туку околу некој столб во стоечка позиција) се префрлаат рацете низ оградата, може и само една шипка да има на креветот, не е на одмет, мада не е тој ефектот. потоа низ решетките се врзува и втората рака на девојката со другата лисица.
Е сега ти оди играј ДОТА на копмјутерот, цурата нема кај да бега, демнит, и за ова ли да ти кажувам :P :P :P
 

cyberlady

стара чупа
Член од
2 ноември 2005
Мислења
329
Поени од реакции
11
Nemam vibrator nemam dildo i definitivno ne koristam nikakvi predmeti za samozadovoluvanje. 13 devojki izdupiv i ne upotrebiv nisto osven svoite dve race...
:)
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.185
Поени од реакции
34.416
cyberlady напиша:
Nemam vibrator nemam dildo i definitivno ne koristam nikakvi predmeti za samozadovoluvanje. 13 devojki izdupiv i ne upotrebiv nisto osven svoite dve race...
:)
Браво за тебе. :cuc:

А останатите нормални дискутанти имаат да додадат нешто на темава?
 

Toreador

Spectacular Apocalypse
Член од
24 јуни 2005
Мислења
3.374
Поени од реакции
48
A kaj se igrackite za muski? Kuklite na duvanje primier? Vestackite vagini? Prstenite sto se stavat na penis za da se stimulira negovata golemina? :pos: Vo valijant imate kuropusac za 1000 denari. Bi stavil sliki ama u komjuter studio sum :pos:

Maski, vie bi koristile igracki? Kako onie sto gi nabroiv? Sto znam, mozda bi koristil....
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.185
Поени од реакции
34.416
Toreador напиша:
A kaj se igrackite za muski? Kuklite na duvanje primier? Vestackite vagini? Prstenite sto se stavat na penis za da se stimulira negovata golemina? :pos: Vo valijant imate kuropusac za 1000 denari. Bi stavil sliki ama u komjuter studio sum :pos:

Maski, vie bi koristile igracki? Kako onie sto gi nabroiv? Sto znam, mozda bi koristil....
ЕВЕ ги бе.

И еве нешто само за Офчарот:

Бр. 461
КРАВИЧКА

Цена: 1.200 денари
Бр. 462
ОВЧИЧКА

Цена: 1.200 денари


Не ми се верува, има и овчички и кравички. Навистина болно. Ама кога ќе размислиш, подобро да се задоволат со кукла, отколку навистина да го направат тоа со животни.
 

Toreador

Spectacular Apocalypse
Член од
24 јуни 2005
Мислења
3.374
Поени од реакции
48
Sick e, da...ama sto velish mozda toa e bolji koj gi znae bolesnicive... :lud: Acid, ne odgovori na prasanjeto. Dali ti bi koristil sexy igracki? Onie za muski sto se? :pos:
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.185
Поени од реакции
34.416
Toreador напиша:
Sick e, da...ama sto velish mozda toa e bolji koj gi znae bolesnicive... :lud: Acid, ne odgovori na prasanjeto. Dali ti bi koristil sexy igracki? Onie za muski sto se? :pos:
Не верувам, зошто мислам дека е малку поинаку кај нас машките. Мажите ги користат во недостаток на партнерка, а жените и така и во комбинација со партнерот.

Така да, не - со сигурност нема да користам „машки играчки“.
 

cyberlady

стара чупа
Член од
2 ноември 2005
Мислења
329
Поени од реакции
11
Acid напиша:
Браво за тебе. :cuc:

А останатите нормални дискутанти имаат да додадат нешто на темава?
Acid дали си нормален или завист пишува од Тебе? Употребата на предмети кои физички се внесуваат во вагината со цел поттикнување на сексуалниот нагон е најмалку штетно.
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.185
Поени од реакции
34.416
cyberlady напиша:
Acid дали си нормален или завист пишува од Тебе? Употребата на предмети кои физички се внесуваат во вагината со цел поттикнување на сексуалниот нагон е најмалку штетно.
Кој рече дека е штетно? :raz:
 

The`bItCh

AdJuStAbLe mAdNeSs
Член од
22 јануари 2005
Мислења
4.605
Поени од реакции
112
Дали некогаш партнерката ви рекла да ја задоволите со некоја од овие секс играчки?
Доколку не ви рекле досега а ви речат во иднина .. дали вие би прифатиле такво нешто? Ви рекле па сте одбиле? Ви рекле и сте го направиле тоа? Има такви на форумов?:)
 

Zbratko

The Shrink
Член од
3 јануари 2006
Мислења
875
Поени од реакции
17
devojkite se sramat da si kupat dildo pa za toa pravat poracki za rodendeni (demek na sala). jas imam odneseno za rodenden na 3 devojki (drugarki) vibratori. demek se mi vikaa na sala kupi mi vibrator ... alik od koga go dobija poklonot sega se nasemani non stop ... se cudam zasto :) i veruvam deka doklku ne bi im bilo sram da odat i samo da si osberat dildo pa edno 90% od devojkite bi gi koristele ;)
 
Член од
13 февруари 2006
Мислења
4
Поени од реакции
0
Sto mislite za sexy toys?!?!

Dali vi preci ako partnerot/kata ja zavarite kako masturbira so sexy igracka, a vie ste mislele deka sosema ja zadovoluvata? Dali bi vi smetalo ako partnerot/kata vi predlozi sex so igracka?

 

ThA-BiTcH

~*~Blonde Bitch With a Brain~*~
Член од
23 септември 2005
Мислења
4.338
Поени од реакции
61
Artemis напиша:
Dali vi preci ako partnerot/kata ja zavarite kako masturbira so sexy igracka, a vie ste mislele deka sosema ja zadovoluvata? Dali bi vi smetalo ako partnerot/kata vi predlozi sex so igracka?

Лооолллл...
Да би ми сметало.
Хахаха, ама се смешни секс играчкиве!
 

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.344
Сум купувал такви работи и навистина го збогатуваат сексуалниот живот.Жена ми понекогаш има мерак за вибратор+живо месо=јака работа.А и мене ми е интересно да ја гледам како се игра....
 

Kajgana Shop

На врв Bottom