Што готвите во моментов?

Емкаа

крофни од драго.
Член од
14 мај 2008
Мислења
4.266
Поени од реакции
10.114
@KEEF Во контекст на последната слика шо си ја објавил...а гледам дека била пред повеќе од месец. Долго не сум ја посетила темава.
 
Член од
20 јануари 2021
Мислења
224
Поени од реакции
2.546
@KEEF Во контекст на последната слика шо си ја објавил...а гледам дека била пред повеќе од месец. Долго не сум ја посетила темава.
И јас исто...А и слабо готвам во последно време, мада здравје за скоро време пак ќе се активирам.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom