Што ги мачи жените кога станува збор за сексот и самозадоволувањето?

Член од
30 март 2020
Мислења
42
Поени од реакции
140
И ја тоа приметувам, и не само тоа туку и машкиве се пропедерчија, почнаа да се облекуваат со тесни фармерчиња да носат некои опинци и да покажат глужд на потенцијалните партнери. А и употребата на лубриканти од 2016та драстично пораснала во државава, па мора од ЕУ да ни пуштаат пратки навака според тоа што го имам слушано од луѓе. Лошо, ни се запусте младинава...
Да бе, баш така, женскиве на крај коа ќе им раскинат им кажуваат дека не ги задоволиле и глумеле, и машкиве исфрустрирани се попедерчуваат, јер факт е дека полесно е да задоволиш маж него жена.
И сето тоа е ради не слушање.
 

Луси

extreme
Член од
17 септември 2008
Мислења
6.704
Поени од реакции
19.771
И ја тоа приметувам, и не само тоа туку и машкиве се пропедерчија, почнаа да се облекуваат со тесни фармерчиња да носат некои опинци и да покажат глужд на потенцијалните партнери. А и употребата на лубриканти од 2016та драстично пораснала во државава, па мора од ЕУ да ни пуштаат пратки навака според тоа што го имам слушано од луѓе. Лошо, ни се запусте младинава...
Заборави да речеш депилирани ноги.. така малку црно моливче да истакнат црти.
Автоматски споено мислење:

Можеш ако имаш вградено пумпа за еректилна дисфункција.
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.399
Поени од реакции
79.306
... и да покажат глужд на потенцијалните партнери. А и употребата на лубриканти од 2016та драстично пораснала во државава, па мора од ...
Не. Тоа е зашто у задње време со жена ми почнавме поопстојно да купуваме sex toys и ни треба повеќе лубрикант.
 
Член од
28 декември 2015
Мислења
3.402
Поени од реакции
5.875
Од мое искуство 99 од 100 ќе те заебат ако им се пружи шанса....раса, пол не е битна. Имам најдено уште два тројца како мене што стојат увек на договор. Буквално крв да падне да не отстапат. Тоа се мафијашки типови на карактер, и имам приметено до негде у армија каде се учат на тимска работа....ама тоа е стекнато. Права ствар е мафија, таму има права лојалност.....само што се повеќето лудаци. Не дека сум некој мафијаш...скраја да е. :)
Ако твое искуство е дека 99 од 100 луѓе ќе те заебат, а кажуваш дека имаш тројца пријатели тоа значи дека си имал интеракција со 300 лица на ниво на пријателство низ животот од кои 297 (99% :D нели) те заебале. Не верувам дека е толку висока цифра :)
 
Член од
24 октомври 2013
Мислења
12.192
Поени од реакции
26.989
Тесна фармерка (скината или не) оди со тесна блуза, сите црти да ти се видат. Башка таа патика што се носи без чорапа ми е нешто посебно. Зошто вака се облекуваат новиве генерации? Не знаат да перат, па им се собира облеката при перење, што е проблемот!?
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
Не само трик или трикче, туку и лекот е пет пари работа, слушај ги жениве ;)
Иначе јас не го масакрирам со муабетот, туку укажувам неговово мислење ќе ги доведе до заблуда на повеќето машки и така никад нема да си ги задоволат девојките. И после имало многу бисекс девојки...
Буразерче ти очигледно имаш уште ногу млекце да цицаш додека подпораснеш и добиеш реална идеја шо е тоа женско створење и женско актење. Очигледно е кој е глуп чим не приметил фејк оргазам.
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
Дакле да резимираме. Жените ги маче коа со некој неможат да доживеат оргазам , ке одглумат оргазам, а мажо тоа ке го примете и ке и каже дека знае оти не доживеала оргазам. Буквално попиздуваат и од тоа шо неможат да доживеат оргазам и од тоа шо не се праете улави да и верувате на нивната самообмана. Чудни створења, Буда мили.
 
Член од
14 јули 2020
Мислења
79
Поени од реакции
64
D

dARK_ElementaL

Гостин
Дакле да резимираме. Жените ги маче коа со некој неможат да доживеат оргазам , ке одглумат оргазам, а мажо тоа ке го примете и ке и каже дека знае оти не доживеала оргазам. Буквално попиздуваат и од тоа шо неможат да доживеат оргазам и од тоа шо не се праете улави да и верувате на нивната самообмана. Чудни створења, Буда мили.
И кој ќе ги трпи после коа ќе попиздат. Од долна ти се качува на горна глава
 

Bodhidharma

Avatara
Член од
17 септември 2011
Мислења
10.783
Поени од реакции
15.397
Можеш ако имаш вградено пумпа за еректилна дисфункција.
Луси, ти ме мотивираше за еден патент со кој може да станеме милијардери....да се стави изумот на Тесла за движење на флуид само во една насока, евентуално неповратен вентил бајпасиран со e. вентил на даљинско. :love:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom