Што ги мачи жените кога станува збор за сексот и самозадоволувањето?

Член од
27 август 2019
Мислења
1
Поени од реакции
0
За работите поврзани со интимата сите сме многу ранливи и ретко кога собираме храброст да ги споделиме нашите двоумења со другите.
Но, што се крие во женскиот ум? Што ги мачи жените кога станува збор за сексот?
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
17.751
Поени од реакции
9.558
За работите поврзани со интимата сите сме многу ранливи и ретко кога собираме храброст да ги споделиме нашите двоумења со другите.
Но, што се крие во женскиот ум? Што ги мачи жените кога станува збор за сексот?
Да не останам бремена:vozbud:
 
Член од
24 октомври 2013
Мислења
12.192
Поени од реакции
26.988
За работите поврзани со интимата сите сме многу ранливи и ретко кога собираме храброст да ги споделиме нашите двоумења со другите.
Но, што се крие во женскиот ум? Што ги мачи жените кога станува збор за сексот?
Што ги мачи? Голем пенис! :confused:

Брат, никој не знае што се крие во женскиот ум. :D
 
Член од
24 октомври 2013
Мислења
12.192
Поени од реакции
26.988

Bodhidharma

Avatara
Член од
17 септември 2011
Мислења
10.783
Поени од реакции
15.397
Се сеќаваш кога зборувавме за добро чувани тајни на масонството? Епа ова е една таква, дури и подобро чувана.
Таман мислиш дека нешто си разбрал, и универзумот секогаш сурово те казнува после таков лапсус....
 
Член од
24 октомври 2013
Мислења
12.192
Поени од реакции
26.988
Таман мислиш дека нешто си разбрал, и универзумот секогаш сурово те казнува после таков лапсус....
Тука нема правила, "не сакам" може да значи или дека сака или дека не сака (било што)! Требало јас да сум сфател! :confused:
 

Bodhidharma

Avatara
Член од
17 септември 2011
Мислења
10.783
Поени од реакции
15.397
Тоа во Битола го викаат од курот муабет. Истите банални глупости over and over again. Греота се оние 5 минути кои ги изгубивте на муабетов.
Нема ништо боље...спорт и политика е апла бетер. Не е страшно како и да е.
 
D

dARK_ElementaL

Гостин
Тука нема правила, "не сакам" може да значи или дека сака или дека не сака (било што)! Требало јас да сум сфател! :confused:
Шета некој низ пустина, ја наоѓа магичната ламба. Ја трие и искача џинито, го прашува која му е желбата. Овој му вели ,,напрај ми мост до Хаваите и дај ми некоја добра кола.
Џинито му вели ,,абе тоа мостот треба време за да го направам, башка материјал. Барај нешто полесно".
Човекот му рекол ,,Епа тогаш дај ми моќ да ги разбирам жените".
Џинито се плеска по чело и го прашува: ,,Колку сакаш да ти биде широк мостот и што кола сакаш?"
 
Член од
27 јуни 2020
Мислења
3.175
Поени од реакции
7.436
Шета некој низ пустина, ја наоѓа магичната ламба. Ја трие и искача џинито, го прашува која му е желбата. Овој му вели ,,напрај ми мост до Хаваите и дај ми некоја добра кола.
Џинито му вели ,,абе тоа мостот треба време за да го направам, башка материјал. Барај нешто полесно".
Човекот му рекол ,,Епа тогаш дај ми моќ да ги разбирам жените".
Џинито се плеска по чело и го прашува: ,,Колку сакаш да ти биде широк мостот и што кола сакаш?"
Што е тоа џини и на кој јазик е ова? Ако научам што е џини може ќе го сфатам овој претпоставувам пресмешен виц.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom