Што ве исфрустрира/изнервира денес?

S

Sheldon Cooper

Гостин
Темава е за сите оние кои биле исфрустрирани од нешто или некого :)
Еве мене денес ме изнервира една постара жена што бараше пари (не е битна националноста) но ме изнервира начинот. Ќе ја цитирам „дај некој дИнар жити се, Алах здравје да ти даде“. Си реков во себе WTF??! Прво да расчистиме не сум верник, второ ако Алах е способен да ми даде здравје зошто тогаш не и даде пари??? Човековата лекоумност и суеверие одат до тој степен што ни во најголемата беда човек нема да сфати дека тој самиот треба да стори нешто за да излезе од калта а не да чека од АЛАХ/ИСУС/МОЈСЕЈ или било кој друг...
 
Р

~~РубинРед~~

Гостин
Тоа што има некое известување на страната на факултетот а не е повеке пообјаснето,и сега треба да се влечам низ простории ко црево :tapp:
 
Член од
12 август 2010
Мислења
2.890
Поени од реакции
906
ме исфрустира тоа шо домашниве неможат да ме СВАТАТ!....неможат да сватат дека цел живот е борба и дека нема ЉУБОВ АМАН!
 

Gojak YNWA

Ракот на Хелси
Член од
12 јануари 2009
Мислења
1.946
Поени од реакции
866
Што имав предавање од 8 и 30 сабајле а јас станав во 2 попладне:tapp:
 

POWER-MKD

Per aspera ad astra
Член од
1 март 2008
Мислења
4.763
Поени од реакции
644
Малце ме изнервира што денес сабајле во 4ч. немаше добар филм на тв :)
 
Член од
16 мај 2010
Мислења
56
Поени од реакции
10
Мене ме изнервира што станав во 7 за на предавање а предавањето се одложи :angry3:
 

Chapstick

Сам свој психолог
Член од
7 август 2009
Мислења
2.986
Поени од реакции
311
Шо чеках пола саат у чекална.
 

Блаугранец!

mes que un club!
Член од
28 август 2009
Мислења
785
Поени од реакции
176
Ме исфруструра помислата дека сум на факс од 8 до 16 часот. Ме исфрустрира интернетов денес многу, спор е ко желка. Ме исфрустрира времево исто ... какво е тмурно, да не ти се живи ич.
 
Член од
22 август 2007
Мислења
550
Поени од реакции
16
Ме исфрустира брат ми сабајле кога ја крена ролетната и ми ја обелодени собава!! И бај да веј не го направи тоа полека па и звукот ме исфрустрира !! :lut: Сега за сега толку, се надевам и така ќе остане :)
 
Член од
21 ноември 2005
Мислења
5.113
Поени од реакции
824
Мене ме изнервира што станав во 7 за на предавање а предавањето се одложи :angry3:
Јас од 10 станав, и предавање немавме. Требаше да чекам 2 саата за следното, епа си отидов дома!
 

The_Freelancer

Хиперактивен интелект
Член од
7 октомври 2008
Мислења
438
Поени од реакции
16
Пред некој ден пресметката дека со цимерите имаме 12,000 денари сметка за струја, за 2 месеца!!!!! како е можно!!??
 
Член од
6 ноември 2008
Мислења
1.115
Поени од реакции
1.370
Ме изнервираа професори/ки, од 27 години па надоле, влезени преку директор со книшка нормално (сопартиец) без грам мозок... е тоа е луѓе мои мили трипер државичка :)
 

КвикСилвер

Модератор
Член од
28 март 2010
Мислења
4.544
Поени од реакции
5.855
Лимитот е поминат и неможев да се израдувам доволно на видеото со Џастин
 

Kajgana Shop

На врв Bottom