Што би си купиле од Валијант?

Dolphin

Pirate of the Caribbean
Член од
3 март 2005
Мислења
1.296
Поени од реакции
57
Ништо бе, каков Валијант. Природно си е природно. На кој му требаат глупави помагала...

У животов од таму неам купено ни дилдо, ни вибратор обичен, ни рабит 3 пати, ни вагинално анален вибратор (дуплекс), ни вибратор со два краја, ни анални куглици, ни пенис ринг, ни милион видови лубриканти, ни камшици, ни лисици, ни онакво топче шо се стаа у уста, ни спенкинг пед, ни секакви костими и долна облека...

НИШТО БРАТЕ... Не трпам конкуренција на мојата машкост и мојот пенис. На која не и е доволен нека крши глава...

Р.Ѕ. Не се ни туширам или не дај боже да стаам парфем пред секс... ПРИРОДНО СИ Е ПРИРОДНО!!!
 

AtoM-AnT

Dexter
Член од
3 септември 2008
Мислења
4.530
Поени од реакции
582
Р.Ѕ. Не се ни туширам или не дај боже да стаам парфем пред секс... ПРИРОДНО СИ Е ПРИРОДНО!!!
Значи и со урда на онаквото ти клецаш?
Купи си барем влажни марамици за да го забришаш, не мора пластична смоква од Валијант да купиш!
 
Член од
5 март 2011
Мислења
841
Поени од реакции
824
lubrikant za koga ke se isusi partnerkata da mozam da prodozam :d
 
F

FARANG

Гостин
Nisto od se ova. Cenite im se lol 5-10 pati poskapi od sto treba. Dosta siromasno.

Posledno nesto sto kupiv za devojka bese mal bullet vibrator so specijani gakicki i daljinski so razlicni brzini. Epten jaka stvar za u javnost lol vo trgovski ili kuglanje lol... Sekako kaj mene daljinskito :D . Samo glej i ja facata dur jas si igram so nea, epten epten otkacena stvar
 
Член од
5 март 2011
Мислења
841
Поени од реакции
824
Nisto od se ova. Cenite im se lol 5-10 pati poskapi od sto treba. Dosta siromasno.

Posledno nesto sto kupiv za devojka bese mal bullet vibrator so specijani gakicki i daljinski so razlicni brzini. Epten jaka stvar za u javnost lol vo trgovski ili kuglanje lol... Sekako kaj mene daljinskito :D . Samo glej i ja facata dur jas si igram so nea, epten epten otkacena stvar
brzo kazuvaj od kade go kupi i cena :D
 
Член од
27 јули 2011
Мислења
633
Поени од реакции
241
abe zensko e zensko ne zamenuva ni edna sprava
treba da si glup ili sakata pa da ne te biva da si najdes devojka
 

PIRATIC

diplomiran klozetar
Член од
26 јануари 2012
Мислења
7.854
Поени од реакции
6.495
Да бе ............ па за џабе ли машкото се раѓа со ку* ........ па морало да се купуваат разно-разни секс помагала ....... :facepalm:
Нашите претци порано купувале исти вакви секс помагала и затоа биле далеку сексуално помоќни од нас сегашниве генерации правени со мочка ............... :tapp:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom