Што би си купиле од Валијант?

Anco

За солун ДА, ЗА срем НЕ
Член од
1 ноември 2011
Мислења
8.603
Поени од реакции
15.403
Ете не сум знаел дека има нешто слична тема
(не излегува при отварањето, ама насловот не јасен за тетки и чичковци)
-
абре ова таму погоре ич не ми се ни чита,се некој гуми,кожи и пластики има (си претпоставувам)вештачко створено во некој лабаратории и погони,нема лезет во такви нешто , природно бре , за се си има прородата створено, замена за секоја потреба па и за само-секс,и башка тоа скапотилакот а и не е тоа-тоа кога има за се подобра замена, абре кој пробал знае и кажува. Picture 1728.jpg 1. Picture 1729.jpg 2. Picture 1731.jpg 3. без зборови
 
Член од
12 февруари 2014
Мислења
7.735
Поени од реакции
24.380
Чичко @Anco, не ти треба замена за ова. Јас би ти препорачала афродизијак за госпожата. Кажи ѝ дека е лек за климакс.
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.268
Ете не сум знаел дека има нешто слична тема
(не излегува при отварањето, ама насловот не јасен за тетки и чичковци)
-
абре ова таму погоре ич не ми се ни чита,се некој гуми,кожи и пластики има (си претпоставувам)вештачко створено во некој лабаратории и погони,нема лезет во такви нешто , природно бре , за се си има прородата створено, замена за секоја потреба па и за само-секс,и башка тоа скапотилакот а и не е тоа-тоа кога има за се подобра замена, абре кој пробал знае и кажува.Прегледај го приврзокот 97870 1.Прегледај го приврзокот 97871 2.Прегледај го приврзокот 97873 3. без зборови
A место кондом, завиткај го во лист од лозница
 

Windfucker

Телемит, Темплар, Масон, Сциентолог во целибат
Член од
30 април 2010
Мислења
8.459
Поени од реакции
15.326
Ете не сум знаел дека има нешто слична тема
(не излегува при отварањето, ама насловот не јасен за тетки и чичковци)
-
абре ова таму погоре ич не ми се ни чита,се некој гуми,кожи и пластики има (си претпоставувам)вештачко створено во некој лабаратории и погони,нема лезет во такви нешто , природно бре , за се си има прородата створено, замена за секоја потреба па и за само-секс,и башка тоа скапотилакот а и не е тоа-тоа кога има за се подобра замена, абре кој пробал знае и кажува.Прегледај го приврзокот 97870 1.Прегледај го приврзокот 97871 2.Прегледај го приврзокот 97873 3. без зборови
Толку од диња за летово јадење. :sick: Нешто козиња немаше покрај кеј во Вардар кога растеше?
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.274
Поени од реакции
78.922
Иам више купено доста ствари од таму.
 
Член од
12 февруари 2014
Мислења
7.735
Поени од реакции
24.380
Толку од диња за летово јадење. :sick: Нешто козиња немаше покрај кеј во Вардар кога растеше?
Не козиња, во кал! Влажно, топло, не бега, не ја боли глава и бесплатно.
 

Windfucker

Телемит, Темплар, Масон, Сциентолог во целибат
Член од
30 април 2010
Мислења
8.459
Поени од реакции
15.326
Последно уредено:

Anco

За солун ДА, ЗА срем НЕ
Член од
1 ноември 2011
Мислења
8.603
Поени од реакции
15.403
A место кондом, завиткај го во лист од лозница
може и тоа ако го имаш во близина,ама јас практикувам после работата да го протријам со коприва,
и сите болести џенем ваќаат, е потоа неколку дена ќе требаат два броја поголеми гаќи,да се носат.
 

Cruise

Ja sam taj iz Cadjavice
Член од
1 јануари 2013
Мислења
2.038
Поени од реакции
940
Ништо од овие срања..Дедо и баба да ги прашам,дали имало вакви гомнарии во нивно време..Се знае чист суров секс и готово..Поарно парите на кладилница би ги уплатил..[DOUBLEPOST=1405795991][/DOUBLEPOST]
може и тоа ако го имаш во близина,ама јас практикувам после работата да го протријам со коприва,
и сите болести џенем ваќаат, е потоа неколку дена ќе требаат два броја поголеми гаќи,да се носат.
Протриј го со кактуз,и че биде како нов..
 

THE_CHOSEN_ONE

1903-2012
Член од
13 август 2007
Мислења
3.724
Поени од реакции
1.333
Штом постојат повеќе од 10 години и имаат 3, или незнам веќе колку продавници?? тоа значи дека народов ни е пун манијаци и разочарани стари моми.
 

.:MadMan:.

Ретардиран
Член од
20 август 2010
Мислења
843
Поени од реакции
1.781
Штом постојат повеќе од 10 години и имаат 3, или незнам веќе колку продавници?? тоа значи дека народов ни е пун манијаци и разочарани стари моми.
Од кај ти е заклучокот еј sex toys автоматски е манијак или очајна стара мома :pos: . Дај бе уште ебете у мисионерска со изгасено светло и под јорган?
Ако не и ги задоволиш фантазиите и апетитите онда не се ни чудам што се редовни муштерики на валијант...Ова по твојава логика идев само од друг аспект
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.274
Поени од реакции
78.922
Ох, гарант има тука и некои кои не се соблекуваат со партнерот пред да угасат светло, а за секс не зборуваат никад. Жално е тоа што се случува со целокупниот живот на овие луѓе, поради ваквата затуцаност.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom