Што би сакале да добиете на попуст?

Sawyer

Only God can judge me!!!
Член од
26 август 2009
Мислења
723
Поени од реакции
153
Na popust da mi daat hartija i masina za pecatenje na originalni evra i dovolno e,pa posle ke mozam da si kupuvam i raboti so ne se na popust :D
 
Член од
1 јули 2011
Мислења
1
Поени од реакции
0
BAS FINO STO SE OTVARAAT VAKVI SAJTOVI ZA GRUPNI POPUSTI, DOBRO E STO IMA I KONKURENCIJA MEGU NIV. KOLEKTIVA I GRUPER SE TOP VO GRADOV, GRABNI POPUST MISLAM DEKA BAJAGI ZAOSTANUVA, ALI SLUSAM DOSTA NAJAVI DEKA NA GOLEMA VRATA SE POJAVUVA NOVA KRV NA PAZAROV KOJA VLEGUVA SO GOLEMA INVESTICIJA I ISKUSTVO VO MARKETINGOT I IMA INTERESNO IME "BANDA". RAZBRAV NABRZO TREBA DA OCEKUVAME I NEKOJA MN GOLEMA NAGRADNA IGRA NA FBOOK OD NIV. IDEJAVA VI E TOP MOMCI ISKRENO MI SE DOPAGA, NA DUMA SUM I JAS NESTO SLICNO DA LANSIRAM NA PAZAROV, IM GI PRATAM PREDNOSTITE I SLABOSTITE, PA KE VIDIME ZDRAVJE!!!:)

SAKAM MOBILEN TELEFON NA POPUST I TOA NOKIA!!!!!!!!!!
 
Член од
5 октомври 2010
Мислења
974
Поени од реакции
308
Едно Апачи и еден тенк..
 

Sungerot Bob

Живеј го животот
Член од
7 август 2012
Мислења
32.391
Поени од реакции
36.504
Се што е поскапо, нека биде на попуст. Бар да можам да имам купено и нешто такво:D
 

iggo_s

.. sangre blanca en mis venas!
Член од
30 јуни 2009
Мислења
1.389
Поени од реакции
1.077
Здраво boys and girls! Би сакал да ви ја претставам новата Андроид мобилна апликација OnMapp.

OnMapp има за цел да ги спои купувачите и трговците (кафетерии, ресторани, хотели, продавници и услужни компании) преку систем на промотивна продажба. Мобилната апликација ја одредува моменталната позиција на купувачот и прикажува листа на трговци кои имаат промоција/попуст, од најблиските кон подалечните, односно секогаш кога купувачот е во близина на фирмата која има промоција на некој производ или услуга, промоцијата ќе биде прикажана прва на листата.

Како работи OnMapp?
1. Во OnMapp трговците сами ги креираат своите промоции преку нашата веб-страна;
2. OnMapp функционира на база на членство (месечно или годишно);
3. OnMapp не наплаќа во име на трговците и не засметува провизија за продажбите остварени преку апликацијата.

Дали апликацијата за крајните корисници е бесплатна?
Да, крајните корисници односно купувачите, апликацијата ја користат бесплатно и можат бесплатно да ја преземат од Google Play Store.

За дополнителни информации околу апликацијата отворив посебна тема, така да сите кои сте заинтересирани ве очекувам тука.

Поздрав :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom