Што би сакале да добиете на попуст?

Член од
25 јуни 2008
Мислења
7
Поени од реакции
0
Не сум најсигурен дека сум го погодил правото место за темава ...
Прво се отвори Колектива, после него и Групер. Во поново време најактуелни се ГрабниПопуст, и најновата од пред некое време Банда. Има и други успут, ама кој да ги памти.
Бизнисот ми изгледа добро развиен.. Искрено би сакал да има што повеќе вакви веб сајтови - на сите ни одговара. Они си работат ние си добиваме попуст и чао!
Нормално, очекуваме да ја добиеме истата услуга од фотографијата што ја купуваме. Ако продолжи добро да се искористува овој пазар е измислен за општество како нашево. Само да не се користи со задни намери и да се измами крајниот корисник.
The ultimate question is ШТО БИ САКАЛЕ ДА НИ ПОНУДАТ КАКО ПОПУСТ?
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Што и да е само не масажите и слични третмани, нешто „опипливо“ нека е :Р
 
Член од
21 ноември 2005
Мислења
5.113
Поени од реакции
824
Такви сајтови имам посетено само еднаш, тоа беше Колектива, и се сеќавам дека даваа попуст на кафиња (заборавив за кој кафич конкретно се работеше), но ако имаш кредитна картичка. Бидејќи јас немам, ми пишаа дека можам преку уплатница, на што се откажав и од тогаш не се вратив да видам дали има нешто ново (за едно мутаво кафе да уплаќам на уплатница).

Инаку добро би ми дошле попусти на гардероба и козметика :) (од познати марки)
 
Член од
13 јули 2010
Мислења
2.793
Поени од реакции
6.206
....сакам на попустот да добијам попуст....
....мислам дека би било добро да понудат карти за концерти и спортски манифестации
 

коментатор

Пингвин
Член од
25 февруари 2010
Мислења
3.546
Поени од реакции
9.457
http://www.bagatela.mk/ Тука ги имаш сите такви сајтови на едно место. Инаку би сакал да добијам попуст на некој добар мобилен телефон.
 
T

Tetro

Гостин
Сет пневматици за сите сезони. И гратис менување на уље.
 

Noorotic

пецач на риби
Член од
22 февруари 2011
Мислења
892
Поени од реакции
383
Сакам да добијам попуст на доларот, и ке го продавам кај што нема попуст на истиот, и цело време така
 

zee German

mpkfa
Член од
12 август 2009
Мислења
6.402
Поени од реакции
6.022
Ништо , едноставно чувството кога ќе купиш нешто шо не е на попуст е предобро :D . А не на попуст,сите се туркаат за кој побрзо да земе што повеќе...
 

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
16.322
Поени од реакции
7.781
Љубов и разбирање оти како што сум пијан сега ќе правам беља.....
 

Forrest Gump

низа1
Член од
12 ноември 2009
Мислења
7.038
Поени од реакции
29.618
Сопруга (Од Мала Преспа)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom