Што би направиле со членот над вас ако се заглавите во лифт

macko i

Локален шериф
Член од
8 јуни 2011
Мислења
2.752
Поени од реакции
1.501
Ќе играме Кантер он терорист јас полиција :p
 
Член од
14 август 2010
Мислења
5.508
Поени од реакции
5.821
Тами, под итно друг да најдеш, овој не ми изгледа на сериозен ( се зезав малку, се гледа дека е лудо :love: и изгубен по тебе:))
а со членот над мене ќе правиме муабет:)
 

• Tαммι •

Гостин
Хахахахахахаа...... само ме освојуваш еј ...нема да заспијам вечер :p
Остај шо ќе правиме во лифт ние...пиши таму дружи ме на профил ..пошо умрев од досада :( (Слабо каснам еј)
Ај ај ...ќе го средам јас него Николина не се секирај ...хахахахахаха ...ќе смислуваме злобни планови ?? :sneaky:
 
Член од
26 јануари 2010
Мислења
908
Поени од реакции
185
--- надополнето: Jun 20, 2011 9:56 PM ---

Не им кажувај срце ;) ..ќе им раскажуваме од кога ќе се вратиме . хааххахаха
абе ќе се скријам јас у огледало и ќе ве снимам со апарат иии ко че му кажам овде на сите шо све праелееее.....ништо хаха еднио у еден другио у друг ќош и чутите...
он:ќе викаме хелп полис хелп амбуланс хелп пипол.... :ROFLMAO:
 

• Tαммι •

Гостин
Хаахахахахахахахахахахахаххахахххахахааххахахахаххахахахахаахахахахаххааааааааа!
И ти после викањето ќе се онесвестиш така? :D
 
Член од
26 јануари 2010
Мислења
908
Поени од реакции
185
неее,јас можам да викам цел ден и ништо да не ми е
ама тии чупе,центарско(или така ми се чини) че те фати страшна фобија и че треба со боксој да те освестувам хахаха
 

Беркут

Мрчатор
Член од
12 април 2010
Мислења
10.047
Поени од реакции
15.014
Шо да праеш лоша меморија нишо не заборавам
Кажи си се сакаме ние и не си се изневеруваме и мене едно девојче ми се пушташе од публиката ама не не ,не ја изневерувам јас мојата тами ;)
Иначе со Експерто ќе го терам фејсбукот у лифто да ми го напраи :D
мојот е андер констракшн :) не бива ништо...сеа че почнам да твитам.......или в контакте...таму има леб за јадење
која од публиката? :)
 

• Tαммι •

Гостин
неее,јас можам да викам цел ден и ништо да не ми е
ама тии чупе,центарско(или така ми се чини) че те фати страшна фобија и че треба со боксој да те освестувам хахаха
Центарско сум него што... не се секирај не ме фаќа така лесно фобија...хахаах и така ли те учеле дека се постапува со девојче магаре ни заедно?! :D
Џи....ќе праиме демотивации за лифт :)
 
T

Torchyrus

Гостин
и така сум тука...провери си ја Java-та...да не е до неа нешто....да не треба да се апдејтува......
Не бре брате , другарите се уклучуваат од мојот компјутер на фејсбук нема мака кај нив ... јас се уклучувам од кај нив заебава .. напраив нов профил нема мака шиба све е во ред ...:)
 

Беркут

Мрчатор
Член од
12 април 2010
Мислења
10.047
Поени од реакции
15.014
Не бре брате , другарите се уклучуваат од мојот компјутер на фејсбук нема мака кај нив ... јас се уклучувам од кај нив заебава .. напраив нов профил нема мака шиба све е во ред ...:)
епа маткај сеа со новиот профил :) ом јас да спијам ;) имајте убава ноќ :) утре ќе ве преслушам да видам....шо е како е :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom