Што би направиле со членот над вас ако се заглавите во лифт

DracevoTheCity

Чиста Македонија !
Член од
7 ноември 2008
Мислења
8.535
Поени од реакции
9.491
Сестра ќе ти направам аман,напна со темава :tapp:
 

RaZ-R

Артилерец
Член од
8 ноември 2009
Мислења
3.313
Поени од реакции
2.204
Ќе ми го :pusk:
 
J

JOEY JORDISON

Гостин
Драчево исто и ја на тебе една сетричка ќе ти направам:back:

е ако де што и фали јас му кажав да ја отвори овде еве ме послуша Гуд Бој:pipi:
 

DracevoTheCity

Чиста Македонија !
Член од
7 ноември 2008
Мислења
8.535
Поени од реакции
9.491
немаш со што :back:
 
Член од
4 април 2010
Мислења
12
Поени од реакции
1
zavisi dali e lift kade sto mobilni ne rabotat toa vo amerika takvi ima i ako se zalupas vo nekoj anonimen lift togas neznam
 

ме ─╤╦︻ спука

╲╲╲╲╲╲CS,WE7,CR9 ╱╱╱╱╱╱
Член од
13 април 2010
Мислења
143
Поени од реакции
2
i dali e onoj so e so staklo , togas site ke vidat deka si zaglaven i moes da go skrsis stakloto i ako e blisku do zemja da skoknes dolu nadvor cista rabota kako liftot na lotarija
 
Член од
21 јули 2009
Мислења
878
Поени од реакции
462
че го пуцам бе еј.!!
се зезам
Ќе го натерам да смени аватар
 
На врв Bottom