Шо прајте во WC?

badluckguy

Оган под ѕвездите
Член од
8 октомври 2007
Мислења
2.925
Поени од реакции
131
Нема ништо подобро за мене кога ќе седнам на WC шолјата со нов, свеж, неупотребен, непрочитан весник...
15 мин минимум си седам, си читам и си серам.:)
И билтен врши работа...ама не е тоа-тоа.
Подобро и од секс.:pos:
 

^Exotic^

Wanderstruck
Член од
25 ноември 2007
Мислења
5.969
Поени од реакции
1.059
Добро бе никој не седи повеќе од 1 саат?:)
Јас кога одам во ВЦ, земам весници и списанија, мобилен, чипс, смоки нешто така, ја заклучувам вратата, пред шолјата оставам столица за да ги оптегнам нозете и одмарам 1 саат исклучен од светот во потполно уживање:pipi:
 
Член од
4 април 2006
Мислења
9.179
Поени од реакции
3.073
Добро бе никој не седи повеќе од 1 саат?:)
Јас кога одам во ВЦ, земам весници и списанија, мобилен, чипс, смоки нешто така, ја заклучувам вратата, пред шолјата оставам столица за да ги оптегнам нозете и одмарам 1 саат исклучен од светот во потполно уживање:pipi:
Damn

Како само можеш ?

Јас гледам што побрзо да излезам ... ако се капам седам 20-30 мин
 

bowl

.
Член од
30 јануари 2007
Мислења
8.344
Поени од реакции
1.307
Лаптоп со wireless и уживам :)
Се дешава да ме нема подолго време
 

mile_panikaaa

Нормален
Член од
28 април 2008
Мислења
348
Поени од реакции
9
Мочам и кењам уз цигаре почесто полесно да ми иде говното.:pos2:
 

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154
Бројам колку слојна е хартијата.

А ливчиња на спортска не е препорачливо у веце да се пишат, стално срање испаѓаат.
 

Mr.Deni

Животна грешка си ми ти...
Член од
4 мај 2007
Мислења
3.507
Поени од реакции
2.642
Зимам некој весник да читам или некое списание старо само така да губам време додека си завршам работа.

А бе кај се дамите од форумот да се вклучат во темава.Не е фер овака.Нели сме рамноправни :pipi:.Ке помислам дека само машките имаат потреба да идат во WC :)
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.496
Се вклучив јас бе:). Ама јас не идам со мобилен во WC па да праам хајфајв фотки и да заборавам и зошто сум отишла во WC. т.е. неговата првична намена :) :pos:
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.458
Поени од реакции
47.320
Се напињам..буквално :) Во Гармишпартенкирхен поза сум најчесто, понекогаш пушам цигара и тоа,али весници читање рчкање телефони и такви ствари никако,не знам кој ви е ќеф да си барате занимациии седнати врз говна :icon_lol:
 

DDvl

Иден Психијатар
Член од
13 април 2008
Мислења
166
Поени од реакции
2
Ја ... за разлика од сите вас ... во ВЦ се олеснувам ... тако звани вршам физиолошка потреба : Се*ење .... хаха ... и за 5 мин најчесто сум надвор ... оти кај мене времето е пари ... овај поише време на МСН ... хаха :pos2:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom