Шмекање...

Член од
4 април 2006
Мислења
9.179
Поени од реакции
3.072
Јас : Ја гледаш месечинана ?
Taa : Ја гледам
Јас : Можам да ја фатам ?
Taa : Не мојш
Јас : А тебе можам ?

:smir:

Јас : Може да те прашам нешто интимно ?
Taa : Прашај
Јас : Викаш кога имаш секс
Taa : ( со смеење одговара ) по малце
Јас : Па ај викни ме мене малце
 
Член од
19 февруари 2009
Мислења
30
Поени од реакции
0
Јас : Ја гледаш месечинана ?
Taa : Ја гледам
Јас : Можам да ја фатам ?
Taa : Не мојш
Јас : А тебе можам ?

:smir:

Јас : Може да те прашам нешто интимно ?
Taa : Прашај
Јас : Викаш кога имаш секс
Taa : ( со смеење одговара ) по малце
Јас : Па ај викни ме мене малце
Финтиве, друже ти се закон.... Пола од моите другари ги употребија... те цитирав... :) Браво секоја чест... :pos2::salut:
 
Член од
18 јануари 2009
Мислења
29
Поени од реакции
0
ti: devojko tatkoti terorist da ne e
ona:ne! zosto!?
ti:pa vidi kakva bomba napravil od tebe
 
Член од
11 јули 2008
Мислења
4.670
Поени од реакции
3.609
ti: devojko tatkoti terorist da ne e
ona:ne! zosto!?
ti:pa vidi kakva bomba napravil od tebe

Јас го знам ова како:

Јас: Извини срце, твоите крадци да не се?
Таа: Неее! Зашто!?
Јас: Па тогаш кој ги украл сите ѕвезди од небото и ги ставил во твоите очи:)
 

Шмекерот

Еден и единствен
Член од
24 мај 2008
Мислења
1.767
Поени од реакции
384
Ве молам немојте со вакви анти шмек извадоци од тин-шема како треба да се шмека...како шо читам погоре...:)...баталете тоа...Кажете која е вашиот оригинален пристап...и дај раскажете некоја шмек ситуација...нешто необично...помеѓу вас и некоја цура/тип...и искрено...раскажувајте со детали...нормално раскажете и што после шмекот...:)...ајде млада генерацијо...
 
I

insaneivan

Гостин
Шмеќер,немој така сеа...сите незнаат како тебе,вака да шмекат:vozbud:
Ти си стар шмекач:baeh:
Но сите незнаат да шмекат убао изглеа:baeh:
Се шалам:helou:
 

Шмекерот

Еден и единствен
Член од
24 мај 2008
Мислења
1.767
Поени од реакции
384
Шмеќер,немој така сеа...сите незнаат како тебе,вака да шмекат:vozbud:
Ти си стар шмекач:baeh:
Но сите незнаат да шмекат убао изглеа:baeh:
Се шалам:helou:
Инса...не мора да потенцираш дека се шалиш :)...Види...ја не дека потценувам...само сакам оваа тема којашто јас сум ја отворил да добие дух ме сфаќаш...без празни муабети...секој форумџија/ка нека раскаже некоја шмек ситуација у својот живот. Значи...како дошло до шмекот..па малце внесете се у раскажување...детали нека има...да го осетиме и ние шмекот којшто сте го имале преку читањето. Пример како била облечена некоја цура, на кое место сте се шмекнале...која песна идела у позадина...после шмекот дали одма се разиграле со јазиците или имало тука некои игри со зборови..некои заебанции...има тука доста шмекери...не сум само јас..:)..ама некако останативе...ко да ми се срамат :)....исто важи и за жените на форумов...споделете жени ве молам...јас повеќе ќе се радувам ако прочитам шмек ситуација од женско...:)
 
Член од
18 јануари 2009
Мислења
29
Поени од реакции
0
eve use edno:D

ti:mace tatkoti terorist da ne e?
ona:ne!zosto?
ti:pa vidi kakva bomba napravil:D :pos2::pos2::pos2:
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
7.539
Поени од реакции
6.205
луге овој збор е околу мене 24 часа дневно но немам појма штое(мислам знам што е но не знам како да го употребам)дек научете ме нешто :toe:
 
Член од
28 август 2008
Мислења
189
Поени од реакции
5
те и еден Мујовски шмек:
сретнува Мујо у кафич добра фуфа и и вика:
Мујо: Маче,шо пиеш?
Мачето:Вотка.
Мујо: А кај ти е?

:))

шала на страна,виц на страна,ретко сретнувам типови шо онака ќе ме шмекнат со добар шмек...речиси у последно време и нема такви..некако нема оригиналност,се некои стари средношколски финти,искрената заинтересираност за шмекање некако е изгубена во хоризонтот..се е како ради-реда.дали од досада,дали заебанција..
 
Член од
14 февруари 2008
Мислења
6
Поени од реакции
0
Хаха интересна тема...ме потсети на една ситуација...се гледаме со типов во дискотека некои си 20тина мин...се шмекаме со поглед ова она и он ми доаѓа ми вика...ти си убава, а јас немам девојка :tapp: кога го слушнав све падна во вода :nesvest: толку глуп пристап никад не сум доживеала...:lud:

Како и да е, мислам дека треба да сме оригинални и да не користиме некои финти од списанија, подобро да треснеш своја глупост отколку да кажеш некоја излитена фраза :wink:
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
7.539
Поени од реакции
6.205
еве јас во скоро време како шмекав (ако се брои во шмекање)беше на на карневалот во струмица!се натрескав винце и минам со другарите и некои штипјанки ни пребацуват.и оди прв еден другар јас по него и останатите и јас им правам здраво и ги бакнувам на рака!потоа почнав да гушкам на една од нив!ја бакнував на образ.како и да е мислам дека бев многу досаден :toe:
 

ice_cube

The SexX.
Член од
16 јули 2008
Мислења
2.240
Поени од реакции
308
Вчера, на саем. У позадина некоја техно/хаус песна идеше. Стојам јас со другарите двајца, носевме рогови што светат, јас и уште еден од другарите :) И ни доаѓаат 2 симпатични девојчиња и ни викаат дали може да им ги дадеме роговите за да се сликаат. Другарот одма ги вади, а јас пополека, демек не ми е сеедно. И и викам на таа до мене што беше: како така девојче грубо ми пристапуваш...И оваа вика:Е доброо беее извиниии...Може ли да ми ги дадеш? Јас: Ајде штом така...:) И се сликаат девојчињата, па после не им чинела сликата па ајде уште една, гушнати они 2 и јас им се ставив во кадар, ебачки насмеан. После си отидоа, штета што не направивме муабет. Памет за другпат.:)
 

Шмекерот

Еден и единствен
Член од
24 мај 2008
Мислења
1.767
Поени од реакции
384
еве јас во скоро време како шмекав (ако се брои во шмекање)беше на на карневалот во струмица!се натрескав винце и минам со другарите и некои штипјанки ни пребацуват.и оди прв еден другар јас по него и останатите и јас им правам здраво и ги бакнувам на рака!потоа почнав да гушкам на една од нив!ја бакнував на образ.како и да е мислам дека бев многу досаден :toe:
Ти си се пуштил у класичен романтичарски стил..:) Бакнеж на рака. ( А некој ке помисли дека изумреле таквите фраери...видете го Ред Девил :) ) Не го кажа главниот детал...покрај раката и образот...ја залапа ли?...ја легна ли?...до кај отиде работата? :)
Не си доискажан...ако си го правел тоа со стил и уз смеа ако си бил прифатен...тогаш не си бил досаден. Но ако без стил си се лепел ко крлеж со гушкање на цурата и љубење..можеби си рекла она дека си оток :)...ама не сумљам у тебе...

Вчера, на саем. У позадина некоја техно/хаус песна идеше. Стојам јас со другарите двајца, носевме рогови што светат, јас и уште еден од другарите :) И ни доаѓаат 2 симпатични девојчиња и ни викаат дали може да им ги дадеме роговите за да се сликаат. Другарот одма ги вади, а јас пополека, демек не ми е сеедно. И и викам на таа до мене што беше: како така девојче грубо ми пристапуваш...И оваа вика:Е доброо беее извиниии...Може ли да ми ги дадеш? Јас: Ајде штом така...:) И се сликаат девојчињата, па после не им чинела сликата па ајде уште една, гушнати они 2 и јас им се ставив во кадар, ебачки насмеан. После си отидоа, штета што не направивме муабет. Памет за другпат.:)
Аххх тинејџерски шмек...негде прва према втора средно...
Те боли кур...битно вие сте се сликале со пичиња и сте останале со роговите на глава :)
 
Член од
25 мај 2009
Мислења
19
Поени од реакции
2
heheheheh mala sum za so vas muabet da pram ama nvm... :D ej pa ne znaev deka i vie postarite se smekate i gibate itn.... mislev deka direk preminvate na glavnoto t.e. zaedno izlegvanje, pa legnuvanje... da ne si pisite i ljubovni sms poraki ?:P:P:P:P
 

Kajgana Shop

На врв Bottom