Часовници

Член од
10 февруари 2011
Мислења
894
Поени од реакции
398
исто брат.. еден другар има ама од франција му е земен за 10 евра хаха.. мн се јаки:D
ќе видам ја ако најдам некаде од нет да порачам ама оргинал не зимам ... многу се скапи .. не ми се дава 100 $ за саат . ! :) :D
 
Член од
3 март 2010
Мислења
646
Поени од реакции
408


ви туши умот се давале толку пари за сат, купете си од нет јас цела колекција имам, овај
g - shock од кина копија ич пари кошта не ти треба оригинал и мн грд е, еве нешто слично на него добра копија
линк 1 линк 2 линк 3 линк 4 линк 5
 

Strenght

Never Give Up!!
Член од
24 април 2010
Мислења
2.516
Поени од реакции
1.824


ви туши умот се давале толку пари за сат, купете си од нет јас цела колекција имам, овај
g - shock од кина копија ич пари кошта не ти треба оригинал и мн грд е, еве нешто слично на него добра копија
линк 1 линк 2 линк 3 линк 4 линк 5
Како може фрее шипинг .. брат имаш купувано од тука ај пиши ми ПП како иде све тоа :D
 
Член од
3 март 2010
Мислења
646
Поени од реакции
408
pa skoro site kinezi bespari isprakjat jas eden kup raboti sum poracal, ako imas ebay smetka preku paypal si plakjas i gotovo
--- надополнето: 21 јануари 2012 во 01:57 ---
pa skoro site kinezi bespari isprakjat jas eden kup raboti sum poracal, ako imas ebay smetka preku paypal si plakjas i gotovo
 
Член од
27 декември 2011
Мислења
164
Поени од реакции
89
Сакам рачни часовници. Јас имам моментално Casio Iluminator. Презадоволен сум.
 

zocc

911
Член од
9 мај 2011
Мислења
2.912
Поени од реакции
1.678
Продавам часовник CASIO W-S200H Tough solar, користен 5 месеци, сеуште под гаранција, ефтино. Има соларна батерија која се полни на сонце или било кој друг извор на светлина. Во темна просторија екранот се гаси за да штеди енергија се додека не се притисне некое од копчињата или пак се изложи на светлина. Повеке информации и цена на ПП. :)



 
Член од
23 март 2011
Мислења
626
Поени од реакции
323
Помош форумџии!!! Имам касио саат и му цркна батеријата..го однесов на мајстор,му ја смени ама пак сркна...да кажете каде да отидам да видам што како е???
однапред благодарам
 
Член од
15 април 2009
Мислења
657
Поени од реакции
112
Што ќе кажете за овој ? Или препорачајте друг сличен ( ваков чист дизјан ) докај 3000ден.
 
Член од
5 јули 2009
Мислења
1.123
Поени од реакции
205
Го изгребав стаклото од саато, како да ја средам гребаницата а да не купам ново стакло?:/
 

Kajgana Shop

На врв Bottom